Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Rugsėjo 20 dieną mes, 4ak klasės mokiniai, lankėmės  Panemunės pilyje ir dalyvavome edukaciniame žaidime „Lobio paieška“. Susipažinome su pilies istorija, tos žinios buvo reikalingos ieškant lobio. Mums įdomi buvo didinga pilies praeitis, patiko ir parodų eksponatai, bet mes labiausiai laukėme, kada galėsime leistis į lobio paieškas.

Pasiskirstę į „Geltonųjų“ ir „Mėlynųjų“ komandas, išklausę gidės paskutinių nurodymų, pradėjome ieškoti lobio. Turėjome įveikti 8 stoteles, kol pamatėme nuorodą į pilies požemį, o ten buvo paslėpta skrynia. „Mėlynųjų“ komandai sekėsi geriau – jie lobių skrynią požemyje rado pirmieji. O kas buvo skrynioje? Ogi visas lobis – guminukų dėžutė!

Taip pat kelionės metu pirmą kartą susipažinome su kaskadiniais tvenkiniais, pamatėme, kaip atrodo pilkosios tuopos ir dar daug nauja sužinojome iš gidės pasakojimo. Taip pat lankėmės porcelianinių lėlių ir Dailės akademijos studentų darbų parodose.

Kelionė mums labai patiko, grįžome kupini įspūdžių.

4ak kl. mokytoja Meilė Radavičienė


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu