Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Atsiliepdama į policijos organizuojamą prevencinę priemonę „Rugsėjis - saugaus eismo mėnuo“ ir galvodama apie savo mokinių sveikatą, gyvybę ir gebėjimą atsidurti pavojingose situacijose, pakviečiau į  4ak klasę policijos darbuotojus. Rugsėjo 4 d. atvyko Raseinių rajono policijos komisariato prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė ir kelių policijos grupės vyriausiasis patrulis Regimantas Petraitis.

Svečiai papasakojo apie saugaus eismo situaciją mūsų rajone, apie bendraamžių padaromus nusižengimus, tėvų atsakomybę, apie dviratininko teises ir pareigas kelyje. Bendruomenę pareigūnė supažindino su policininko profesija, patrulis pademonstravo automobilį ir kitas jų profesijai reikalingas priemones:  alkotesterį, neperšaunamą liemenę ir kt. Aišku, svečiai paliko ir dovanų: atšvaitų, liemenių, knygų apie policininko profesiją. Susitikimas buvo įdomus ir naudingas.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Meilė Radavičienė


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu