Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Sveikiname  50 dešimtokų, kurie š. m. birželio 20 d. sėkmingai pabaigė Pagrindinio ugdymo programą, dalyvavo pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinime ir gavo Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus: „Visas žmogaus gyvenimas – tai nesibaigiantis susitikimų ir atsisveikinimų ciklas... Mes linkime Jums, mieli mūsų mokiniai, išsirinkti iš mūsų mokykloje praleistų dienų pačias gražiausias, geriausias, šilčiausias akimirkas ir džiaugtis jomis ne tik vasarą, bet ir mokantis kitose ugdymo įstaigose...Tegul kitais mokslo metais Jūsų laukia nauji draugai, nauji mokytojai, nauji iššūkiai!“


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu