Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Birželio 6 d.- džiugi diena: pagaliau sulaukėme vasaros atostogų! Šie mokslo metai mūsų mokyklai buvo ypatingi, išskirtiniai. Šventėme mokyklos 95 metų jubiliejų. Ta proga visus metus mokykloje vyko įvairūs šventiniai renginiai, konkursai, varžybos. O šiandien mes visi dalyvaujame dar vienoje pilietinėje akcijoje ,,Kad ne auksinės vasaros…“, kuri skirta birželio 14-osios Gedulo ir Vilties dienos paminėjimui. Mokiniai mūsų mokyklos alėją papuošė vilties gėlėmis. Direktoriaus sveikinimas, mokytojų ir mokinių dainos bei šokiai sustiprino viltį, kad pamokos baigėsi, vadovėliai ilsisi, pagerbti gabiausieji mokiniai, pasidžiaugta visų pasiekimais. Užvertę galvas ir stebėdami skrendančius balionus, prisiminėme - visi mes turime svajonių... Tegul skrenda mūsų svajonės į vasarą, nusirpusią vyšniomis, kvepiančią žemuogėmis, jūros druska, kad rudenį vėl grįžtume į savą ir mylimą mokyklą.


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu