Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Pamokų laikas

1 pamoka   8.00 – 8.45 val.

2 pamoka   8.55 – 9.40 val.

3 pamoka   9.50 – 10.35 val.

4 pamoka 10.55 – 11.40 val.

5 pamoka 12.00 – 12.45 val.

6 pamoka 12.55 – 13.40 val.

7 pamoka 13.50 – 14.35 val.

8 pamoka 14.45 – 15.30 val.

9 pamoka 15.40 – 16.25 val.

Nuorodos

paupio baneris jpeg tamo01 02

sveika mokykla logotipas 25 m

Lankytojai
19
Straipsniai
1214
Straipsnių peržiūrėjimai
65983012

Gegužės 31-osios  saulėtą rytą 35 dviračių turizmo entuziastai rinkosi Žemaičio aikštėje į žygį ,,Piliakalnių link“. Žygyje dalyvavo penki mūsų mokyklos atstovai - Ignas Račas (6b), Deimantė Kvietkutė (6a), Aurimas Matelis (8b), Gytautas Urbonas (8b) ir kūno kultūros mokytojas Aidas Kavaliauskas.

Iš Žemaičio aikštės pajudėjome Padubysio piliakalnio link. Pasigrožėję vaizdais vykome į Maironio tėviškę, kur muziejininkė papasakojo apie Maironį, jo gimtinę ir  kūrybą. Kitas sustojimas- Maslauskiškių vandens malūnas. Po ekskursijos po malūną, vykdami į Betygalą, įveikėme dvi vandens kliūtis. Betygalos bendruomenės namuose visų laukė pietūs – krosnyje keptas kugelis!

Sočiai ir skaniai pavalgę, apžiūrėjome Betygalos piliakalnį. Pro Šv. Jono šaltinį vykome link „beždžionių“ tilto per Dubysą. Ten dalyvių laukė staigmena –Aukštaitijos- Žemaitijos pasienio postas. Rūstūs „pasieniečiai“ išduodami žemaitiškus pasus labai rimtai ir kruopščiai vykdė savo pareigas - domėjosi dviratininkų praeitimi, kelionės tikslais, tikrino įtartinų keliautojų bagažą… Įveikę griežtą pasienio kontrolę ir sėkmingai persikėlę per pasvirusį Betygalos „beždžionių“ tiltą, vykome į kaimo turizmo sodybą ,,Rokynė“. Joje mūsų laukė užkandžiai ir poilsis. Po atsisveikinimo ir padėkos žodžių žygio dalyviai dviračiais ar mašinomis išsiskirstė. Tarp norinčių grįžti namo dviračiais buvo trys mūsų mokyklos atstovai - Deimantė Kvietkutė, Ignas Račas  ir Aidas Kavaliauskas.

Dviračių žygio dalyviai pavargę, bet nepraradę geros nuotaikos, grįžo namo. 


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu