Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Gegužės 2 dieną mes, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos dešimtokai, savo tėvelius bei mokytojus pakvietėme į šventę  ,,Aš – dešimtokas“. Šventės tema buvo kelionė laiku, kuria norėjome parodyti, kaip mes pasikeitėme nuo pirmųjų dienų šioje mokykloje.

Taigi visi susirinkusieji buvo perspėti užsisegti saugos diržus, o vos tik pasigirdus traukinio garsui, kelionę pradėjome. Kad laikas neprailgtų, ji buvo suskirstyta į stoteles : vaikystę, pradinę mokyklą, 5-9 klases ir paauglystę. Kiekvienoje iš jų žiūrovus džiuginome šokiais bei dainomis, taip pat buvome maloniai nustebinti devintokų pasirodymu. Šiek tiek rimties suteikdavo nebent minėtųjų stotelių palydovų – tėvų, pradinių klasių mokytojų bei auklėtojų kalbos. Tačiau net ir jų metu nuotaika buvo puiki ir nė nepastebėjome, kaip pasiekėme savo kelionės tikslą – dabartį.

Nuskambėjus finalinei dainai įrodėme, jog dešimtoku būti lengva, ir esame pasiruošę keliauti toliau. Tačiau visi puikiai suprantame, kad tolimesnė kelionė priklauso nuo mūsų pačių – kaip sieksime savo tikslų, planų. Taip pat manome, jog šį tikslą – šventę ,,Aš  - dešimtokas“ – puikiai įgyvendinome, ir norime padėkoti visoms prie to prisidėjusioms Mokytojoms. Ačiū Jums! 

 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu