Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Nr. Vardas, pavardė Išsilavinimas Specialybė, kvalifikacinė kategorija Mokomieji dalykai Turimos pareigos
1 Albina Steponavičienė Aukštasis Fizikos, katalikų religijos mokytoja, tikybos mokytoja metodininkė Tikyba 7a klasės vadovė, 5-10 klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė
2 Evelina Budrienė Aukštasis Muzikos mokytoja metodininkė Muzika  
3 Vilija Paškauskienė Aukštasis Filologė, lietuvių kalbos ir literatūros dėstytoja , etikos mokytoja metodininkė Etika 10a klasės vadovė
4 Jolanta Kilkiuvienė Aukštasis Vidurinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Lietuvių kalba 8c klasės vadovė
5 Laima Butvilienė Aukštasis Vidurinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Lietuvių kalba Mokyklos metodinės tarybos pirmininkė
6 Laima Česaitienė Aukštasis Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Lietuvių kalba  
7 Daiva Petrylienė Aukštasis Vidurinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Lietuvių kalba Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinės grupės pirmininkė
8 Regina Škeršpilytė Aukštasis Matematikos mokytoja, matematikos mokytoja metodininkė Matematika  
9 Gražina Šimkevičienė Aukštasis Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė Pradinio ugdymo dalykai 4b klasės vadovė
10 Roma Varneckienė Aukštasis Vidurinės mokyklos matematikos mokytoja, matematikos mokytoja metodininkė Matematika 5b klasės vadovė, matematikos mokytojų metodinės grupės pirmininkė
11 Jolanta Varpučinskienė Aukštasis Fizikos ir matematikos, informatikos mokytoja, informacinių technologijų mokytoja metodininkė Informacinės technologijos  
12 Virginija Vaitkienė Aukštasis Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė Pradinio ugdymo dalykai 4a klasės vadovė
13 Daiva Ramanauskienė Aukštasis Vidurinės mokyklos fizikos ir astronomijos, informatikos mokytoja, fizikos mokytoja metodininkė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Fizika, informacinės technologijos 6c klasės vadovė
14 Aldona Krasauskienė Aukštasis Rusų kalbos ir literatūros, vidurinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, rusų kalbos mokytoja metodininkė Rusų kalba 5a klasės vadovė
15 Valia Globienė Aukštasis Vidurinės mokyklos rusų kalbos ir literatūros, pagrindinės mokyklos vokiečių kalbos mokytoja, vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja, rusų kalbos mokytoja metodininkė Rusų kalba 5c klasės vadovė
16 Diana Užemeckienė Aukštasis Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė Pradinio ugdymo dalykai 2c klasės vadovė
17 Stefanija Jankauskienė  Aukštasis Pradinių klasių ir ankstyvosios anglų kalbos mokytoja, ankstyvosios anglų kalbos vyresnioji mokytoja   Pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja
18 Odeta Uselienė Aukštasis Filologė, rusų kalbos ir literatūros dėstytoja, bendrojo lavinimo mokyklos anglų kalbos mokytoja, anglų kalbos mokytoja metodininkė Anglų kalba 8a klasės vadovė
19 Tomas Gužauskas Aukštasis Pagrindinės mokyklos vokiečių kalbos mokytojas, vaikystės pedagogika, anglų kalba, anglų kalbos vyresnysis mokytojas Anglų kalba  
20 Jurgita Sokienė Aukštasis Vokiečių filologija, anglų filologija, anglų kalbos mokytoja metodininkė Anglų kalba 7b klasės vadovė, užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė
21 Rasa Vaišvilienė Aukštasis Vidurinės mokyklos biologijos ir žemės ūkio pagrindų, dailės mokytoja, dailės mokytoja, biologijos mokytoja metodininkė Biologija, gamta ir žmogus  
22 Giedrė Karčauskienė Aukštasis Chemijos ir darbų mokytoja, chemijos  mokytoja metodininkė Chemija  
23 Vijoleta Sabaliauskienė Aukštasis Vidurinės mokyklos geografijos mokytoja, geografijos mokytoja metodininkė Geografija 6a klasės vadovė
24 Judita Kazlauskaitė Aukštasis Vidurinės mokyklos istorijos ir visuomenės mokslo mokytoja, istorijos mokytoja metodininkė Istorija Dorinio ugdymo ir socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė
25 Tomas Kantautas Aukštasis Istorijos mokytojas, istorijos vyresnysis mokytojas Istorija, pilietiškumo pagrindai  
26 Daiva Rapolienė Aukštasis Mokytoja – choro dirigentė, muzikos mokytoja metodininkė Muzika, choras  
27 Jonas Gailius Aukštasis Vidurinės mokyklos techninių disciplinų mokytojas, technologijų  mokytojas metodininkas Technologijos, žmogaus sauga  
28 Virginija Jovaišienė Aukštasis Vidurinės mokyklos chemijos ir darbų mokytoja, technologijų mokytoja metodininkė Technologijos 7c klasės vadovė, menų ir technologijų metodinės grupės pirmininkė
29 Irena Kobienė Aukštasis Kūno kultūros ir turizmo dėstytoja organizatorė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Fizinis ugdymas Šokio ir fizinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė, 6b klasės vadovė
30 Aidas Kavaliauskas Aukštasis Kūno kultūros mokytojas, kūno kultūros mokytojas metodininkas Fizinis ugdymas  
31 Rita Petkienė Aukštasis Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė Pradinio ugdymo dalykai 3b klasės vadovė
32 Dalia Kosienė Aukštasis Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė Pradinio ugdymo dalykai 1b klasės vadovė
33 Donvina Dambrauskaitė Aukštasis Dailiosios keramikos meistrė, vaikų vadovė, dailės mokytoja, dailės mokytoja metodininkė Dailė
34 Reda Baltkojienė Aukštasis Pradinių klasių mokytoja, pailgintos mokymosi dienos grupės vyresnioji auklėtoja Pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja  
35 Vida Petrauskienė Aukštasis Pradinių klasių, muzikos mokytoja, ankstyvosios anglų kalbos mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė Pradinio ugdymo dalykai 1a klasės vadovė
36 Rimantė Gardauskienė Aukštasis Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė Pradinio ugdymo dalykai 2b klasės vadovė
37 Rita Goleckienė Aukštasis Pradinių klasių mokytoja ekspertė Pradinio ugdymo dalykai 3a klasės vadovė, pradinio ugdymo programos mokytojų metodinės grupės pirmininkė
38 Asta Rumševičienė Aukštasis Pradinių klasių mokytoja, anglų kalbos(ankstyvojo ugdymo) vyresnioji mokytoja Anglų kalba  
39 Vaida Armonienė Aukštasis Fizikos ir matematikos mokytoja, fizikos magistro kvalifikacinis laipsnis, matematikos mokytoja metodininkė Matematika 8b klasės vadovė
40 Lina Baltrušaitienė Auštasis Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė Pradinio ugdymo dalykai 3c klasės vadovė
41 Regina Kaminskienė Aukštasis Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė Pradinio ugdymo dalykai 1c klasės vadovė
42 Vilma Miklienė Aukštasis Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė Pradinio ugdymo dalykai 4c klasės vadovė
43 Ramutė Mockuvienė Aukštasis Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė Pradinio ugdymo dalykai 2a klasės vadovė
44 Daiva Danusienė Aukštasis Priešmokyklinio ugdymo mokytoja vyresnioji mokytoja Priešmokyklinis ugdymas 6val.priešmokyklinio ugdymo grupė
45 Vida Lazdauskaitė Aukštasis Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Priešmokyklinis ugdymas 10,5 val. priešmokyklinio ugdymo grupė
46 Vaida Naujokaitienė Aukštasis Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Priešmokyklinis ugdymas meninis ir sportinis ugdymas Priešmokyklinio ugdymo grupės

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis