Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Vasario mėnesį mokytoja Saulė Tiškuvienė pakvietė mus, 2ak klasės mokinius, dalyvauti Švietimo informacinių technologijų centro skelbtame  kūrybinių komiksų konkurse „Kurkime geresnį internetą drauge“. Mes susipažinome su saugaus interneto elgesio taisyklėmis. Vėliau pasiskirstėme įsipareigojimais. Vieni mokiniai piešė legendos „Jūratė ir Kastytis“ veikėjus, kiti-miško gyvūnus. Aš piešiau barsuką, Kamilė-voverę, Gvidas-ežiuką, Austėja-Jūratę su Kastyčiu. Po to kūrėme įvairias istorijas. Jas užrašinėjo Viltė. Po pamokų, mokytojai padedant, sukūrėme komiksus: „Įveik Perkūno virusą!“, „Išgelbėtas zuikis“. Juos mokytoja pristatė konkursui. Labai apsidžiaugėme, kai mokytoja pranešė, kad mes tapome nugalėtojais ir gausime diplomus. Buvome apdovanoti ir prizais, kurių labai laukėme. O kai gavome, visi pasidalijome ir pasipuošėme ausinėmis, džiaugėmės „Pandos“ šokoladukais, atšvaitais, segtuvais. Dabar vėl nekantriai laukiame, kad mokytoja pakviestų mus dalyvauti kokiame nors konkurse. O jus kviečiame apsilankyti internetiniame puslapyje http://www.saule.ucoz.com, pasidžiaugti mūsų darbais ir kartu pasimokyti, kaip saugiai elgtis internetinėse platybėse.

Liepa Simonavičiūtė, 2ak klasės mokinė


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu