Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Vienintelis suaugusiųjų raštingumą skatinantis konkursas – Nacionalinis diktantas, kuris vyko š.m. vasario 22 dieną 11 val. Respublikoje rengiamas jau septintą kartą. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. Mūsų mokykloje diktanto rašymas suorganizuotas pirmąjį kartą, užtai reikia dėkoti mokyklos direktoriaus pavaduotojai ugdymui V.Linkytei. Į kvietimą rašyti diktantą, atsiliepė nemažai mokinių ir keletas mokytojų - tai užtikrino puikią ir darbingą nuotaiką. Faktas – šeštadienis buvo turiningas.

Galbūt tai naujoji mūsų mokyklos bendruomenės tradicija, į kurią įsitrauks vis daugiau norinčiųjų?

Bibliotekininkė L.Stulgienė


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu