Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Vasario 20 d. mokykloje vyko respublikinė pradinių klasių mokytojų konferencija „Tobula pamoka. Kokia ji?“, kurią organizavo pradinių klasių mokytojos metodininkės Rita Goleckienė ir Vida Petrauskienė.

Konferencijos dalyves pasveikino Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė ir Raseinių rajono švietimo centro direktorė Silva Morkevičienė. Jos pasidžiaugė žingeidžių kolegių gausa, noru pasidalinti gerąja darbo patirtimi.

Sulaukėme virš šimto mokytojų iš Marijampolės, Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kvėdarnos, Radviliškio, Jiezno, Šilalės, Telšių, Kaišiadorių ir mūsų rajono, kurios pristatė savo pedagoginėje praktikoje išbandytus ir pasiteisinusius mokymo(-si), vertinimo, įsivertinimo metodus, padėjusius pasiekti geresnių rezultatų.

Rita Goleckienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

!Visą konferencijoje naudotą medžiagą galite atsisiųsti čia.


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu