Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

2b klasės mokiniai ir jų mokytoja Dalia Kosienė vykdo A.P.P.L.E.  Lietuvos mokytojų fondo remiamą projektą „Rūšiuoju atliekas – saugau gamtą“. Jo veiklų metu mokiniai ir jų tėveliai kviečiami priimti draugišką gamtai gyvenimo būdą: mažiau vartoti, rūšiuoti atliekas, kurti ekologišką namų aplinką, globoti gyvūnus, gamtą, rūpintis sveika mityba.

Vasario 14 d. mokytojos Rita Goleckienė ir Dalia Kosienė pakvietė mokyklos pradinukus dalyvauti vienoje iš projekto veiklų – akcijoje „Apsikeisk su draugu“. Akcijos tikslas - mažinti vartotojiškumą, skatinti mokinius atskleisti verslumo įgūdžius: mokytis iškeisti tiek mielus savo kūrybos daiktus, tiek nenaudojamus žaisliukus, priemones, žaidimus, perskaitytas knygas ir pan.  Per ketvirtąją pertrauką pradinių klasių mokinių koridoriuje netilo šurmulys: mokiniai siūlė savo atsineštus daiktus, vyko derybos,  mainai... Prie akcijos prisijungė ir pradinių klasių mokytojos.

Šypsenos mokinukų veiduose rodė – akcija pavyko!


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu