Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Pamokų laikas

1 pamoka   8.00 – 8.45 val.

2 pamoka   8.55 – 9.40 val.

3 pamoka   9.50 – 10.35 val.

4 pamoka 10.55 – 11.40 val.

5 pamoka 12.00 – 12.45 val.

6 pamoka 12.55 – 13.40 val.

7 pamoka 13.50 – 14.35 val.

8 pamoka 14.45 – 15.30 val.

9 pamoka 15.40 – 16.25 val.

Nuorodos

paupio baneris jpeg tamo01 02

sveika mokykla logotipas 25 m

Lankytojai
18
Straipsniai
1213
Straipsnių peržiūrėjimai
65954395

 

padka gedulo ir vilties diena 2019

 

serbosdiplomas

Diplomas respublikiniame bendrojo lavinimo mokyklų 1-4 klasių mokinių virtualualiame nuotraukų konkurse „Aš tavo gimtinė“

 

dsv2 vieta

 

dsv3vieta

 

atmintis gyva 2019

Atmintis gyva, nes liudija 2019 m.

 

 padeka tolerancijos diena

Prisijungėme prie Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimo...

 

 jaunmatematikai

Mūsų mokyklos šeši mokiniai dalyvavo komandinėje olimpiadoje „Šaltinėlio“ taurei laimėti. Mokiniai pasirodė šauniai, puikiai dirbo komandoje ir laimėjo antrąją vietą.

 


 

 

2017 2018 m m  5 7 kl

2017-2018 m. m. 5-7 kl. mokslo pirmūnai ir rajono olimpiadų bei rajono ar respublikos konkursų nugalėtojai, jų tėveliai ir klasių vadovai bei mokytojai

 

2017-2018 m. m. 8-10 kl

2017-2018 m. m. 8-10 kl. mokslo pirmūnai ir rajono olimpiadų bei rajono ar respublikos konkursų nugalėtojai, jų tėveliai ir klasių vadovai bei mokytojai

 

visuomenes sveikatos biuro padekos

Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro padėkos įteiktos už dalyvavimą akcijoje „Ačiū Tau, gydytojau“ 

 

GERIAUSI MOKYKLOS SPORTININKAI 2017-2018 M. M.
Eil.Nr. Vardas, pavardė Klasė
1. Jonė Klimaitė 5b
2. Dominyka Karašauskaitė 5b
3. Marius Kreimeris 5c
4. Mantas Kreimeris 5c
5. Rokas Tamulis 6a
6. Nedas Lipčius 6a
7. Vilius Petkus 6a
8. Rapolas Jokilaitis 6a
9. Henrikas Karašauskas 6a
10. Austėja Liutkevičiūtė 6a
11. Justas Minialga 6a
12. Danielė Antanavičiūtė 6a
13. Miglė Valaitytė 6a
14. Dominyka Petrokaitytė 6a
15. Augustas Stočkus 6a
16. Titas Pijoraitis 6a
17. Eivė Rimkutė 6a
18. Rugilė Švagždytė 6b
19. Gabija Liorensaitė 6b
20. Greta Kasperavičiūtė 6b
21. Marius Bajorinas 6b
22. Deividas Butavičius 6b
23. Valdas Andriulis 6b
24. Deividas Samuilis 6b
25. Brigita Bardauskaitė 6b
26. Evelina Petravičiūtė 6b
27. Gabrielė Paulauskytė 6b
28. Paulius Urbonavičius 6b
29. Milvydas Nazimovas 7a
30. Adas Miniotas 7a
31. Justinas Bauža 7a
32. Domantas Jonikas 7a
33. Julita Kumpikevičiūtė 7b
34. Ineta Čekauskaitė 7b
35. Jordanas Bagdonas 7c
36. Rytis Barauskas 7c
37. Modestas Buivydas 7c
38. Titas Taučas 7c
39. Faustas Vaidelauskas 7c
40. Rokas Veverskis 7c
41. Mantas Šepialis 7c
42. Evelina Baužaitė 7c
43. Titas Legeckis 8a
44. Dovilė Čekauskaitė 8a
45. Dovydas Didjurgis 8a
46. Dainius Petrauskas 8a
47. Rita Andriulytė 8a
48. Aurimas Simanavičius 8b
49. Gražvydas Navickas 8b
50. Ignas Bytautas 8b
51. Ieva Ražanaitė 8b
52. Ligijus Dembinskis 8c
53. Leonas Levickis 8c
54. Beatričė Baužaitė 8c
55. Rokas Zubrickas 8d
56. Kamilė Krivickaitė 8d
57. Svajūnas Voslys 10a
58. Edvinas Januševičius 10a

 

SVEIKINAME 2017-2018 M. M. 3-10 KL. RAJONO OLIMPIADŲ IR KONKURSŲ PRIZININKUS BEI JŲ MOKYTOJUS

Olimpiados pavadinimas Vardas, pavardė Klasė Mokytojo vardas, pavardė Vieta
Matematikos olimpiada 3 klasių mokinių Karolina Juknevičiūtė 3b Rimanta Gardauskienė III
Matematikos olimpiada 4 klasių mokinių Dominykas Virkutis 4a Rita Goleckienė III
Nacionalinis diktantas 4 klasių mokinių Ugnė Jankauskaitė 4b Rita Petkienė I
Lietuvių kalbos olimpiada 4 klasių mokiniams Ugnė Jankauskaitė 4b Rita Petkienė II
Nacionalinis diktantas 4 klasių mokinių Selestė Mišeikytė 4c Lina Baltrušaitienė III
Nacionalinis mokinių (5 klasių) raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“ rajono etapas Adrija Šimkutė 5b Laima Butvilienė I
Emilija Kreimerytė 5a Daiva Mockevičienė III
Lietuvių kalbos olimpiada 5 klasių mokiniams Emilija Kreimerytė 5a Daiva Mockevičienė III
Anglų kalbos olimpiada 7 klasių mokiniams Valius Ramanauskas 7c Jurgita Sokienė I
Anglų kalbos olimpiada 7 klasių mokiniams Emilija Maciukevičiūtė 7b Jurgita Sokienė II
Lietuvių kalbos olimpiada 8 klasių mokiniams Rita Andriulytė 8a Jolanta Kilkiuvienė I
Lietuvių kalbos olimpiada 8 klasių mokiniams Agnė Armonaitė 8a Jolanta Kilkiuvienė III
Lietuvių kalbos olimpiada 7 klasių mokiniams Julita Kumpikevičiūtė 7b Laima Butvilienė I
Lietuvių kalbos olimpiada 7 klasių mokiniams Emilija Maciukevičiūtė 7b Laima Butvilienė II
Lietuvių kalbos olimpiada 6 klasių mokiniams Austėja Tverkutė 6c Daiva Mockevičienė I
Lietuvių kalbos olimpiada 5 klasių mokiniams Gabija Kvietkutė 5a Daiva Mockevičienė II
Matematikos olimpiada 8 klasių mokinių Andrius Stankus 8d Roma Varneckienė II
Matematikos olimpiada 7 klasių mokinių Milvydas Nazimovas 7a Vaida Armonienė I
Matematikos olimpiada 7 klasių mokinių Valius Ramanauskas 7c Regina Škeršpilytė II
Matematikos olimpiada 7 klasių mokinių Giedrius Mikelaitis 7c Regina Škeršpilytė III
Matematikos olimpiada 5 klasių mokinių Titas Stukas 5c Vytautas Okockis III
Lietuvių kalbos olimpiada 4 klasių mokiniams Deimantė Zubrickaitė 4b Rita Petkienė I
Lietuvių kalbos olimpiada 4 klasių mokiniams Aneta Judickaitė 4a Rita Goleckienė II
Konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“ Izabelė Janušaitytė 7a Jolanta Kilkiuvienė I
Konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“ Gabija Kvietkutė 5a Daiva Mockevičienė II
Konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“ Adrija Šimkutė 5b Laima Butvilienė III
Konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“ Valdas Andriulis 6b Laima Česaitienė III
Konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“ Evelina Jociūtė 7b Laima Butvilienė II
Konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“ Rita Andriulytė 8a Jolanta Kilkiuvienė III
Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas Rugilė Kleinauskaitė 7b Laima Butvilienė II
Meninio skaitymo konkursas 5-12 klasių mokinių Lukas Valinčius 5b Laima Butvilienė III
Biologijos olimpiada 10 klasių mokiniams Jolanta Stankutė 10a Rasa Vaišvilienė III

 

2017-2018 mokslo metų 1-ojo pusmečio Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokslo pirmūnai

Pradinio ugdymo programos 1-4 klasių mokiniai:

Ema Grigalauskaitė,1a klasė

Pijus Jančauskas,1a klasė

Dominyka Krasauskaitė,1a klasė

Matas Vaivada,1a klasė

Ugnė Valinčiūtė,1a klasė

Dija Volfaitė,1a klasė

Ugnė Armonaitė,1b klasė

Džiugas Bagaslauskis,1b klasė

Viltė Dunauskaitė,1b klasė

Jokūbas Grubliauskas,1b klasė

Karolis Krištapavičius,1b klasė

Tomas Songaila,1b klasė

Milda Ulvidaitė,1b klasė

Gvidas Vasiliauskas,1b klasė

Gustė Vitkutė,1b klasė

Kajus Buivydas,1c klasė

Domas Grigas,1c klasė

Arnas Jasinskas,1c klasė

Kevinas Juknevičius,1c klasė

Danielė Marinaitė,1c klasė

Evelina Motiejaitytė,1c klasė

Tadas Radzevičius,1c klasė

Viltė Siniūtė,1c klasė

Pijus Urbonavičius,1c klasė

Nojus Valinčius,1c klasė

Rokas Gužauskas, 2a klasė

Tautvydas Kontrimas, 2a klasė

Erikas Pareigis, 2a klasė

Austėja Rekštytė, 2a klasė

Augustė Bulotaitė, 2b klasė

Justas Gudaitis, 2b klasė

Emilis Oržekauskas, 2b klasė

Emilija Savickaitė, 2b klasė

Aistė Vasiliauskaitė, 2b klasė

Vanesa Daubaraitė, 2c klasė

Urtė Šimkutė, 2c klasė

Nedas Jancevičius, 2c klasė

Pijus Kreimeris, 3a klasė

Karolina Juknevičiūtė, 3b klasė

Urtė Volfaitė, 3b klasė

Geistė Grubliauskaitė, 3c klasė

Titas Ševelis, 3c klasė

Liepa Ševelytė, 3c klasė

Ema Krasauskaitė, 3c klasė

Gustė Taučaitė, 3d klasė

Roberta Naudulaitytė, 3d klasė

Aistė Leniartek, 3d klasė

Kostas Borkertas, 4a klasė

Nojus Ivanauskas, 4a klasė

Elzė Saulė Mažeikaitė, 4a klasė

Modesta Savickaitė, 4a klasė

Dominykas Virkutis, 4a klasė

Lukas Antanavičius, 4b klasė

Titas Antanavičius,4b klasė

Deimantė Zubrickaitė,4b klasė

Ugnė Jankauskaitė, 4b klasė

Kristijonas Bulotas, 4c klasė

Armintė Steponaitytė, 4c klasė

Selestė Mišeikytė, 4c klasė

 

 

2017-2018 MOKSLO METŲ 1-OJO PUSMEČIO RASEINIŲ VIKTORO PETKAUS PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKSLO PIRMŪNAI

Pagrindinio ugdymo programos 5-8 klasių mokiniai, kurie mokosi puikiai ir labai gerai:

Julija Juškaitė (puikiai), 5a klasė

Emilija Kreimerytė (puikiai), 5a klasė

Gabija Kvietkutė (puikiai), 5a klasė

Guoda Vaidotaitė (puikiai), 8c klasė

Ugnė Kveselytė, 5a klasė

Kajus Kareiva, 5c klasė

Augustas Banys, 6a klasė

Valdas Andriulis, 6b klasė

Evelina Petravičiūtė, 6b klasė

Lina Stankutė, 6b klasė

Austėja Tverkutė, 6c klasė

Milvydas Nazimovas, 7a klasė

Emilija Maciukevičiūtė, 7b klasė

Julita Kumpikevičiūtė, 7b klasė

Giedrius Mikelaitis, 7c klasė

Valius Ramanauskas, 7c klasė

Arnas Ambrozaitis, 8a klasė

Rita Andriulytė, 8a klasė

Agnė Armonaitė, 8a klasė

Evelina Laurinaitytė, 8c klasė

Miglė Švagždytė, 8c klasė

Kamilė Krivickaitė, 8d klasė

Andrius Stankus, 7d klasė

Rokas Zubrickas, 8d klasė

 

Pagrindinio ugdymo programos 9-10 klasių mokiniai, kurie mokosi gerai:

Ernestas Klimas, 9a klasė

Aistė Pozingytė, 10a klasė

Vakarė Stanaitytė, 10a klasė

Jolanta Stankutė, 10a klasė

 

 


 

 

Sveikiname 2016-2017 m. m. 8-10 kl. rajono olimpiadų ir konkursų prizininkus bei jų mokytojus

Konkurso, olimpiados pavadinimas

Mokinys(ė)

Klasė

Mokytoja(s)

Vieta

Anglų kalbos respublikinis konkursas     9-10 klasių mokiniams

Justinas Globys

10a

Odeta Uselienė

II

Meninio skaitymo konkursas 5-8 klasių mokiniams

Kristijonas Kilčauskas

8b

Laima Butvilienė

I

Istorijos olimpiados 10-12 klasių mokiniams rajono etapas

Sonata Kveselytė

10b

Jonas Janušas

III

Biologijos olimpiados 9 klasių mokiniams rajono etapas

Jolanta Stankutė

9a

Rasa Vaišvilienė

II

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 6-8 klasių mokinių muzikos olimpiados rajono etapas

Emilija Pečiulaitytė

8b

Evelina Budrienė

II

 


 

 

SVEIKINME 2016-2017 M. M. 4-7 KL. RAJONO OLIMPIADŲ IR KONKURSŲ PRIZININKUS BEI JŲ MOKYTOJUS

Eil. Nr.

Olimpiada, konkursas

Mokinio(ės) vardas,

pavardė

Klasė

Mokytojo(s) vardas, pavardė

Vieta

1.

Nacionalinis mokinių (5 klasių) raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“ rajono etapas

Augustas Banys

5

Laima Butvilienė

I

2.

Lietuvių kalbos olimpiada 5 klasės mokiniams

Valdas Andriulis

5

Laima Česaitienė

I

3.

Lietuvių kalbos olimpiada 6 klasės mokiniams

Julita Kumpikevičiūtė

6

Laima Butvilienė

I

4.

Lietuvių kalbos olimpiada 6 klasės mokiniams

Rugilė Kleinauskaitė

6

Laima Butvilienė

I

5.

Lietuvių kalbos olimpiada 7 klasės mokiniams

Rita Andriulytė

7

Jolanta Kilkiuvienė

I

6.

Nacionalinis mokinių (4 klasių) raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“ rajono etapas

Gabija Kvietkutė

4

Virginija Vaitkienė

II

7.

Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada 4 klasių mokiniams

Emilija Kreimerytė

4

Virginija Vaitkienė

II

8.

Rajoninė matematikos olimpiada 6 klasių mokiniams

Julita Kumpikevičiūtė

6

Regina Škeršpilytė

II

9.

Rajoninė matematikos olimpiada 7 klasių mokiniams

Arnas Ambrozaitis

7

Vytautas Okockis

II

10.

Rajoninė matematikos olimpiada 4 klasių mokiniams

Titas Stukas

4

Vilma Miklienė

III

11.

Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada 4 klasių mokiniams

Gabija Kvietkutė

4

Virginija Vaitkienė

III

12.

Anglų kalbos olimpiada 7 klasės mokiniams

Faustas Gailius

7

Jurgita Sokienė

III

 

 

5 10metumokinys

2016-2017 m. m. konkurso „Metų mokinys“ 5-10 kl. nugalėtojai, jų mokytojai ir mokyklos direktorius

 

 7 8klases

2016-2017 m. m. 7-8 kl. mokslo pirmūnai ir rajono olimpiadų bei rajono ar respublikos konkursų nugalėtojai, jų tėveliai ir klasių vadovės

 

9 10klases 

2016-2017 m. m. 9-10 kl. mokslo pirmūnai ir rajono olimpiadų bei rajono ar respublikos konkursų nugalėtojai, jų tėveliai, mokyklos direktorius ir klasių vadovės

 

5 6klases

2016-2017 m. m. 5-6 kl. mokslo pirmūnai ir rajono olimpiadų bei rajono ar respublikos konkursų nugalėtojai, jų tėveliai ir klasių vadovės

 


 

doc2016-2017 mokslo metų 1-ojo pusmečio Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokslo pirmūnai 

doc2016 metų 1-4 klasių mokinių pasiekimai rajone

2016 M. M.5-10 KLASIŲ MOKINIŲ PASIEKIMAI RAJONE

 

LIETUVIŲ KALBA

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokytojo v., pavardė

1.

Ema Songailaitė

5b

Konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016“

I

L. Butvilienė

2.

Julita Kumpikevičiūtė

5b

Konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016“

II

L. Butvilienė

3.

Agnė Armonaitė

6a

Konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016“

III

J. Kilkiuvienė

4.

Rita Andriulytė

6a

Konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016“

II

J. Kilkiuvienė

5.

Kristijonas Kilčauskas

7b

Konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016“

II

L. Butvilienė

6.

Gabija Čėsnaitė

8b

Konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016“

III

L. Česaitienė

7.

Agnė Armonaitė

6a

Mažoji lietuvių kalbos olimpiada 5-8 kl.

II

J. Kilkiuvienė

8.

Kristijonas Kilčauskas

7b

Meninis skaitymas

III

L. Butvilienė

9.

Giedrė Stoškutė

10a

Lietuvių kalbos olimpiada 9-12 kl.

I

L. Butvilienė

10.

Julita Kumpikevičiūtė

5b

Mažoji lietuvių kalbos olimpiada 5-8 kl.

I

L. Butvilienė

11.

Emilija Maciukevičiūtė

5b

Mažoji lietuvių kalbos olimpiada 5-8 kl.

II

L. Butvilienė

12.

Gustas Grubliauskas

7b

Mažoji lietuvių kalbos olimpiada 5-8 kl.

I

L. Butvilienė

13.

Kristijonas Kilčauskas

7b

Mažoji lietuvių kalbos olimpiada 5-8 kl.

III

L. Butvilienė

14.

Iveta Anulytė

9b

Rajoninis konkursas „Gyvename ne tam, kad valgytume, o valgome tam, kad gyventume“

 

II

D. Mockevičienė

15.

Agnė Armonaitė

7a

Rajoninis rašinių konkursas ,,Už Raseinių ant Dubysos“

I

J. Kilkiuvienė

16.

Iveta Anulytė

10b

Rajoninis konkursas ,,Tarpdalykinių žinių raštingumas-svarbi vertybė ateičiai“

III

D. Mockevičienė

17.

Sonata Kveselytė

10b

Rajoninis konkursas ,,Tarpdalykinių žinių raštingumas- svarbi vertybė ateičiai“

II

D. Mockevičienė

 

CHEMIJA

Eil.Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokytojo v., pavardė

1.

Deimantė Judickaitė

10a

54 –oji chemijos olimpiada

II

G. Karčauskienė

 

FIZIKA 

Eil.Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokytojo v., pavardė

1.

 

Sonata Kveselytė

9b

64- oji fizikos olimpiada

III

Z. Vaišienė

2.

Gabrielė Šalvaitytė

10a

64- oji fizikos olimpiada

II

D. Ramanauskienė

 

BIOLOGIJA

Eil.Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokytojo v., pavardė

1.

Kornelija Vaišvilaitė

10a

49-oji biologijos olimpiada

I

R. Vaišvilienė

 

MATEMATIKA 

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokytojo v., pavardė

1.

Milvydas Nazimovas

5a

Rajoninė matematikos olimpiada 5-8 kl.

III

V. Okockis

2.

Giedrius Mikelaitis

5c

Rajoninė matematikos olimpiada 5-8 kl.

III

R. Škeršpilytė

3.

Arnas Ambrozaitis

6a

Rajoninė matematikos olimpiada 5-8 kl.

 

II

V. Okockis

4.

Rokas Zubrickas

6d

Rajoninė matematikos olimpiada 5-8 kl.

I

R. Varneckienė


ANGLŲ, VOKIEČIŲ, RUSŲ KALBA

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokytojo v., pavardė

1.

Dovilė Butkutė

8a

Rajoninė anglų kalbos olimpiada 7-8 kl.

I

S. Brauklienė

2.

Ignas Valiukas

5b

Rajoninis anglų kalbos konkursas ,,Ištark paraidžiui“ 5-10 kl.

I

A. Stoškienė

3.

Gustas Grubliauskas

7b

Rajoninis anglų kalbos konkursas ,,Ištark paraidžiui“ 5-10 kl.

II

O Uselienė

4.

Daivaras Adomaitis

7a

Rajoninis anglų kalbos konkursas ,,Ištark paraidžiui“ 5-10 kl.

III

A. Stoškienė

5.

Justinas Globys

9a

Rajoninis anglų kalbos konkursas ,,Ištark paraidžiui“ 5-10 kl.

I

O. Uselienė

6.

Simas Batavičius

9a

Rajoninis anglų kalbos konkursas ,,Ištark paraidžiui“ 5-10 kl.

II

O. Uselienė

7.

Gabija Unikytė

10a

Rajoninis anglų kalbos konkursas ,,Ištark paraidžiui“ 5-10 kl.

II

S. Brauklienė

8.

Fausta Gužauskaitė,

Gabija Čėsnaitė,

Ieva Urbonaitė,

EimantėRapalytė,

Dominyka Rimkutė

8a

8b

8b

8c

8c

Rajoninis vokiečių kalbos konkursas 8-9 kl. mokiniams ,,Kelionė į Vokietiją“

III

J. Ogenskienė

 

DAILĖ

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokytojo v., pavardė

1.

Tadas Ambrozaitis

5b

Piešinių konkursas

„Už Raseinių ant Dubysos“

I

D. Dambrauskaitė

2.

Ineta Juciūtė

6c

Piešinių konkursas

„Už Raseinių ant Dubysos“

II

R. Vaišvilienė

 

TECHNOLOGIJOS, ŽMOGAUS SAUGA

 

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokytojo v., pavardė

1.

Liepa Jokilaitytė

8a

Technologijų olimpiados rajoninis turas 8-12 kl.

III

V. Jovaišienė

2.

Anulytė Iveta,

Urbonaitė Ramunė,

Laurynas Nemčauskas,

Laurynas Peckus

9b

Rajoninė žmogaus saugos viktorina 6-10 kl.

I

J. Gailius

______________________

 

2015-2016 M. M. 3–10 KLASIŲ MOKINIŲ SPORTO PASIEKIMAI RAJONE

 

Eil. Nr.

Klasė

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokytojo v., pavardė

1.

6-8

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų futbolo 5 x 5 varžybos.

II

I. Kobienė

2.

5-6

2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių mergaičių kvadrato varžybos.

I

I. Kobienė

3.

5-6

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų kvadrato varžybos.

I

A. Kavaliauskas

4.

3-4

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių pradinių kl. kvadrato varžybos.

III

A. Kavaliauskas

5.

6-10

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų krepšinio varžybos.

I

A. Kavaliauskas

6.

5-6

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių mergaičių DSV varžybos.

I

I. Kobienė

7.

5-6

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų DSV varžybos.

I

A. Kavaliauskas

8.

3-4

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių pradinių kl. DSV varžybos.

II

A. Kavaliauskas

9.

6-8

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių mergaičių stalo teniso varžybos.

     III

A. Kavaliauskas

10.

8

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų stalo teniso varžybos.

III

A. Kavaliauskas

11.

7-8

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų badmintono varžybos.

II

A. Kavaliauskas

12.

6-10

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių mergaičių tinklinio varžybos.

II

A. Kavaliauskas

13.

7-8

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų tinklinio varžybos.

I

A. Kavaliauskas

14.

3-4

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių pradinių kl. šaškių varžybos.

III

A. Kavaliauskas

15.

5-8

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių šachmatų varžybos.

III

I. Kobienė

16.

3-4

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų pradinių kl. žaidynių šachmatų varžybos.

I

A. Kavaliauskas

17.

3-4

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų pradinių kl. žaidynių lengvosios atletikos trikovės varžybos.

III

A. Kavaliauskas

18.

8-10

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių estafetės varžybos.

III

A. Kavaliauskas

19.

7-10

2015-2016 m. m.   Raseinių r. seniūnijų mokyklų mokinių (gim. 2000-2002 m.) futbolo žaidynių „Golas 2016“ varžybos.

III

I. Kobienė

20.

5-6

2015-2016 m. m.   Raseinių r. seniūnijų mokyklų mokinių (gim. 2003 m ir jaun.) futbolo žaidynių „Golas 2016“ varžybos.

III

I. Kobienė

21.

5-7

2015-2016 m. m.   Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų   (gim. 2002 m. ir jaun.) lengvosios atletikos keturkovės varžybos.

III

I. Kobienė

22.

6-9

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos berniukų (gim. 2001 m. ir jaun.) varžybose „Auksinis ruduo 2016“.

II

I. Kobienė

23.

3-4

2016 m. Raseinių r. mokyklų žaidynių pradinių kl. (gim. 2006 m. ir jaun.) kvadrato varžybos.

III

A. Kavaliauskas

24.

5-6

2016 m. Raseinių r. mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2004 m. ir jaun.) kvadrato varžybos.

II

I. Kobienė

25.

5-6

2016 m. Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2004 m. ir jaun.) kvadrato varžybos.

III

A. Kavaliauskas

26.

5-7

2016 m. Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2003 m. ir jaun.) futbolo

5 x 5 varžybos.

III

A. Kavaliauskas

 

2015–2016 M. M. 3–10 KLASIŲ MOKINIŲ SPORTO PASIEKIMAI RESPUBLIKOJE

Eil. Nr.

Klasė

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokytojo v., pavardė

1.

5-6

2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų žaidynių mergaičių kvadrato varžybos.

IV

I. Kobienė

2.

5-6

2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų žaidynių berniukų kvadrato varžybos.

IV

A. Kavaliauskas

3.

6-10

2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų žaidynių berniukų krepšinio varžybos.

I

A. Kavaliauskas

4.

6-10

2015-2016 m. m. Respublikos tarpzoninės mokyklų žaidynių berniukų krepšinio varžybos.

IV

A. Kavaliauskas

5.

5-6

2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų žaidynių mergaičių DSV varžybos.

II

I. Kobienė

6.

5-6

2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų žaidynių berniukų DSV varžybos.

II

A. Kavaliauskas

7.

7-10

2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų žaidynių berniukų tinklinio varžybos.

IV

A. Kavaliauskas

8.

3-4

2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų pradinių kl. žaidynių šachmatų varžybos.

XVIII

A. Kavaliauskas

     

2015-2016 m. m. 5-10 kl. mokslo pirmūnai ir olimpiadų, konkursų nugalėtojai, jų mokytojai ir tėveliai 

pict0024

Rajono olimpiadų, konkursų prizininkai ir jų mokytoja

  

pict0045

5-7 kl. mokslo pirmūnai, rajono olimpiadų ir konkursų nugalėtojai bei jų tėveliai

 

pict0056

8-10 kl. mokslo pirmūnai, rajono olimpiadų ir konkursų nugalėtojai bei jų tėveliai

 

pict0066

2015-2016 m. m. konkurso „Metų mokinys“ nugalėtojai ir socialinė pedagogė

 

 

2015-2016 mokslo metų 1-ojo pusmečio Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos pirmūnai

Pradinis ugdymas

Mokosi labai gerai

1.Emilijus Bartkevičius, 1a kl.

2.Solveiga Česaitytė, 1a kl.

3.Estera Germanavičiūtė, 1a kl.

4.Indrė Griciūtė, 1a kl.

5.Dominykas Guntarskis, 1a kl.

6.Tailoras Jocius,1a kl.

7.Daniela Klimaitė, 1a kl.

8.Pijus Kreimeris, 1a kl.

9.Smiltė Malūkaitė, 1a kl.

10.Karolina Juknevičiūtė, 1b kl.

11.Aistė Leniartek, 1b kl.

12.Urtė Volfaitė, 1b kl.

13.Geistė Grubliauskaitė, 1c kl.

14.Jokūbas Jokubauskas, 1c kl.

15.Ugnė Tamulytė, 1c kl.

16.Titas Ševelis, 1c kl.

17.Simas Urbonavičius, 1c kl.

18.Gustė Taučaitė, 1d kl.

19.Emilija Marinaitė, 1d kl.

20.Roberta Naudulaitytė, 1d kl.

21.Karolina Starkutė, 1d kl.

22.Arnoldas Serba, 1d kl.

23.Jonas Serba, 1d kl.

24.Martynas Norkus, 1d kl.

25.Julius Vaitkus, 1d kl.

26.Adomas Bardauskas, 2a kl.

27.Kostas Borkertas, 2a kl.

28.Aneta Judickaitė, 2a kl.

29.Gustas Karčauskas, 2a kl.

30.Jonas Keparutis, 2a kl.

31.Elzė Saulė Mažeikaitė, 2a kl.

32.Dominykas Virkutis, 2a kl.

33.Ugnė Jankauskaitė, 2b kl.

34.Lukas Antanavičius, 2b kl.

35.Selestė Mišeikytė, 2c kl.

36.Kristijonas Bulotas, 2c kl.

37.Armintė Steponaitytė, 2c kl.

38.Goda Jokilaitytė, 2c kl.

39.Gabija Kvietkutė, 3a kl.

40.Ugnė Kveselytė, 3a kl.

41.Emilija Kreimerytė 3a kl.

42.Tomas Bubulas , 3b kl.

43.Vakarė Gustainytė, 3b kl.

44.Julija Juškaitė, 3b kl.

45.Lidija Juodytė, 3b kl.

46.Ieva Šimkevičiūtė , 3b kl.

47.Lukas Valinčius, 3b kl.

48.Adrija šimkutė, 3b kl.

49.Šarūnas Byštautas , 3ak kl.

50.Estrėja Juodytė , 3ak kl.

51.Kajus Kareiva , 3ak kl.

52.Rugilė Misiūtė, 3ak kl.

53.Dominykas Rumša , 3ak kl.

54.Titas Stukas, 3ak kl.

55.Antanavičiūtė Danielė, 4a kl.

56.Augustas Banys, 4a kl.

57.Gintarė Masaitytė , 4a kl.

58.Gvidas Paulauskas 4a kl.

59.Dominyka Petrokaitytė , 4a kl.

60.Tadas Ambrozaitis, 4b kl.

61.Valdas Andriulis, 4b kl

62.Augustas Butkus, 4b kl.

63.Lina Stankutė, 4b kl.

64.Austėja Tolevičiūtė, 4b kl.

65.Egdaras Borisevičius, 4ak kl.

66.Viltė Rimkutė, 4ak kl.

67.Rugilė Švagždytė, 4ak kl.

68.Austėja Tverkutė, 4ak kl.

69.Areta Čekauskytė, 4bk kl.

 

2015-2016 mokslo metų 1-ojo pusmečio Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos pirmūnai

 

          Pagrindinis ugdymas          

Mokosi puikiai

1.Agnė Armonaitė, 6a kl.

2.Guoda Vaidotaitė, 6c kl.

3.Giedrė Stoškutė, 10a kl.

 

Mokosi labai gerai

4.Milvydas Nazimovas, 5a kl.

5.Evelina Jociūtė, 5b kl.

6.Rugilė Kleinauskaitė, 5b kl.

7.Emilija Maciukevičiūtė, 5b kl.

8.Julita Kumpikevičiūtė, 5b kl.

9.Pijus Aurelijus Barškys, 5c kl.

10.Giedrius Mikelaitis, 5c kl.

11.Arnas Ambrozaitis, 6a kl.

12.Rita Andriulytė, 6a kl.

13.Vykintas Barčas, 6b kl.

14.Evelina Laurinaitytė, 6c kl.

15.Miglė Švagždytė, 6c kl.

16.Andrius Stankus, 6d kl.

17.Gustas Grubliauskas, 7b kl.

18.Aistė Ambrozaitytė, 8a kl.

19.Fausta Gužauskaitė, 8a kl.

20.Rokas Mankevičius, 8a kl.

21.Danielė Aleksaitė, 9a kl.

22.Iveta Anulytė , 9b kl.

23.Sonata Kveselytė, 9b kl.

24.Ramunė Urbonaitė, 9b kl.

25.Laura Kilkiūtė, 10a kl.

26.Gabrielė Šalvaitytė, 10a kl.

 

                                                                                             

Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 2014-2015 m. m. 2-ojo pusmečio mokslo pirmūnai

5-10 klasėse

Baigė puikiai:

Stankus Andrius, 5d klasė,

Kveselytė Sonata, 8d klasė,

Stoškutė Giedrė, 9a klasė.

Baigė labai gerai:

5a klasėje

Ambrozaitis Arnas, Armonaitė Agnė, Andriulytė Rita

5b klasėje

Barčas Vykintas

5c klasėje

Buterlevičius Martynas, Laurinaitytė Evelina,

Miežinytė Gabija, Švagždytė Miglė,

Vaidotaitė Guoda, Žilytė Augustė

5d klasėje

Zubrickas Rokas

6a klasėje

Kalvaitytė Aistė

6b klasėje

Grubliauskas Gustas

7a klasėje

Butkutė Dovilė,

Gužauskaitė Fausta, Mankevičius Rokas

7b klasėje

Kilčauskas Kristijonas

8a klasėje

Medelytė Brigita, Aleksaitė Danielė

8b klasėje

Kirpšaitė Greta, Račaitė Deimantė, Stunžinas Matas,

Budraitytė Kornelija, Čepulytė Monika

8c klasėje

Lapkauskaitė Karolina, Marcinkutė Viktorija

8d klasėje

Urbonaitė Ramunė, Pūkytė Aurelija,

Anulytė Iveta, Kareivaitė Kornelija,

9a klasėje

Unikytė Gabija, Borkertas Benas,

Kilkiūtė Laura, Šalvaitytė Gabrielė

9b klasėje

Aleksaitė Roberta

 

Pradinėse klasėse

4a klasėje

Adomaitytė Rimgailė, Savickas Arnas

4ak klasėje

Vaitkutė Eglė, Radčenkaitė Indrė, Janušaitytė Izabelė, Nazimovas Milvydas

4b klasėje

Jociūtė Evelina, Kleinauskaitė Rugilė, Maciukevičiūtė Emilija, Songailaitė Ema

4bk klasėje

Ramanauskas Valius, Steniulytė Ema, Mikelaitis Giedrius, Barškys Pijus

4c klasėje

Masulevičiūtė Inesa, Kumpikevičiūtė Julita, Bagaslauskytė Viktorija

3a klasėje

Antanavičiūtė Danielė, Banys Augustas

3ak klasėje

Borisevičius Edgaras, Rimkutė Viltė, Švagždytė Rugilė, Tverkutė Austėja

3b klasėje

Pužeckas Nojus, Visockytė Eva

3bk klasėje

Čekauskytė Areta, Kiaušinytė Gabrielė

2a klasėje

Ališauskas Žanas, Kveselytė Ugnė, Kvietkutė Gabija

2ak klasėje

Kunijauskaitė Joana, Misiutė Rugilė, Beržinskas Titas, Byštautas Šarūnas, Kareiva Kajus

2b klasėje

Juškaitė Julita, Juodytė Lidija, Majauskaitė Austėja, Šimkevičiūtė Ieva, Šimkutė Adrija, Bubulas Tomas, Valinčius Lukas, Gustainytė Vakarė

1a klasėje

Bardauskas Adomas, Borketas Kostas, Judickaitė Aneta, Kilčauskaitė Izabelė, Kropaitis Mikas, Matijošaitytė Meda, Mažeikaitė Elzė Saulė, Rutkauskaitė Augustė, Savickaitė Modesta, Virkutis Dominykas

1b klasėje

Antanavičius Titas, Antanavičius Lukas, Dobrovolskis Rokas, Jankauskaitė Ugnė

1c klasėje

Steponaitytė Armintė, Jukilaitytė Goda, Mišeikytė Selestė, Bulota Kristijonas

Sveikiname mokslo pirmūnus!

 


 

2014-2015 m. mokslo pirmūnai ir olimpiadų, konkursų nugalėtojai

docInformacija apie 2015 m. įgyvendintus projektus

docOlimpiadų, konkursų nugalėtojai(Jiems labiausiai šypsojosi sėkmė 2014-2015 m. m. rajono  olimpiadose ir konkursuose)

doc2014-2015 m. m. pirmojo pusmečio Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokslo pirmūnai

doc2013-2014 m. m. mokinių pasiekimai rajono olimpiadose, konkursuose

doc5-8 kl. mokiniai, kurie 2013-2014 m. m. baigė puikiai arba labai gerai

doc2013-2014 m. m. geriausi mokyklos sportininkai

pptPranešimas: „Sėkmingas bendradarbiavimas ugdo laimingus vaikus“

docPradinių klasių mokinių pasiekimai respublikiniame konkurse ,,Kalbų Kengūra 2014“ ir 2014 tarptautiniame matematikos konkurse ,,Kengūra“

doc 2013 m. vykusių mokomųjų dalykų olimpiadų (rajono etapo) rezultatai

docSportiniai pasiekimai 2012-2013 m. m.

doc2013 m. vykusių mokomųjų dalykų olimpiadų ir konkursų rajono etapo laimėtojai

doc2011-2013 m. m.  pradinių klasių mokinių pasiekimai

doc2012-2013 m. m. pradinių klasių mokiniai, kurie I pusmetį baigė aukštesniuoju lygiu

doc2012-2013 m. m. pirmąjį pusmetį baigę labai gerai 5-10 kl. mokiniai

doc2011-2012 m. m. vykusių mokomųjų dalykų olimpiadų ir konkursų rajono etapo laimėtojai

2011-2012 m. m. sporto pasiekimai

docInformacija apie 2012 metais įgyvendintus projektus, finansuotus iš įvairių fondų


Straipsniai

 

GERIAUSI  MOKYKLOS SPORTININKAI 2017-2018 M. M.

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu