Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Lapkričio 20 dieną mūsų mokyklos 5a klasės mokinių grupė svečiavosi Raseinių specialiojoje mokykloje. Ten vyko Respublikinis specialiųjų ugdymo įstaigų meno festivalis „Rudens spalvos“, skirtas šios mokyklos gimtadieniui paminėti. Šventėje dalyvavo rajono valdžios atstovai, svečiai iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų. Koncertas buvo linksmas, nuotaikingas, nuoširdus. Dainas keitė šokiai, šokius - spektakliai. Laikas prabėgo linksmai ir greitai. Džiaugėmės, kad ir mums pavyko pasirodyti. Nedas Baziliauskas sulaukė daug aplodismentų už trimitu atliktą kūrinį, linksmai nuskambėjo ir penktokų grupės atlikta daina. Nuoširdžiai dėkojame muzikos mokytojai Daivai Rapolienei, kuri padėjo mums pasiruošti šiam koncertui.

Tikimės, kad draugystė su mūsų mokyklos socialiniais partneriais - Raseinių specialiąja mokykla - tęsis ir toliau.

 5 a klasės vadovė Vilija Paškauskienė


Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

https://bit.ly/2UQN6a8

 

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis