Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Lapkričio 20 dieną mūsų mokyklos 5a klasės mokinių grupė svečiavosi Raseinių specialiojoje mokykloje. Ten vyko Respublikinis specialiųjų ugdymo įstaigų meno festivalis „Rudens spalvos“, skirtas šios mokyklos gimtadieniui paminėti. Šventėje dalyvavo rajono valdžios atstovai, svečiai iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų. Koncertas buvo linksmas, nuotaikingas, nuoširdus. Dainas keitė šokiai, šokius - spektakliai. Laikas prabėgo linksmai ir greitai. Džiaugėmės, kad ir mums pavyko pasirodyti. Nedas Baziliauskas sulaukė daug aplodismentų už trimitu atliktą kūrinį, linksmai nuskambėjo ir penktokų grupės atlikta daina. Nuoširdžiai dėkojame muzikos mokytojai Daivai Rapolienei, kuri padėjo mums pasiruošti šiam koncertui.

Tikimės, kad draugystė su mūsų mokyklos socialiniais partneriais - Raseinių specialiąja mokykla - tęsis ir toliau.

 5 a klasės vadovė Vilija Paškauskienė


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu