Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Lapkričio 22 dieną į Ariogalos gimnaziją skubėjo iš viso Raseinių rajono jaunieji kūrėjai. „Savo širdį pasivaikščioti išleisiu...“ – taip buvo pavadinta Jaunųjų kūrėjų diena. Šventėje dalyvavo ir padėkos raštais buvo apdovanotos mūsų mokyklos kūrėjos. Ištraukas iš rašinio apie paauglystę skaitė 8 a klasės mokinės Deimantė Judickaitė ir Laura Kilkiūtė (mokytoja L.  Butvilienė), savo eilėraščiais visus džiugino 8 b klasės mokinė Sandra Alijošiūtė (mokytoja D.  Mockevičienė). Savo kūrybą skaitė net 33 rajono mokiniai! Smagu buvo pasiklausyti dainuojamosios poezijos atlikėjo Marijaus Liako.  Malonių akimirkų paliko susitikimas su poetu Gintaru Patacku, kuris visus pradžiugino savo iškalba ir humoro jausmu. Ypač įstrigo poeto žodžiai, kad poezijai rašyti reikia devyniasdešimt procentų darbo ir tik dešimt procentų talento.

Didžiuojamės mūsų mokyklos jaunosiomis kūrėjomis, jų prasmingomis mintimis apie paauglystės džiaugsmus ir rūpesčius, apie Sandros eilėse pajustą pirmąją snaigę, išdidžią, bet greit pavirtusią lašeliu, apie gerumą, viltį, ašarądaugumą gyvenimo spalvų.

Ingrida Grigaitė, jaunoji žurnalistė


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu