Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Nušvinta kartais žmogui žvaigždė ir čia, ant žemės,

Uždegusi krūtinę stebuklais įkvėpimo;

Ji neša naują galią ir meilę begalinę:

 

Prašvinta tuomet kelias paklydusiam užtemęs!..

Savy jis jaučia ugnį kilnesnio pašaukimo!..

Laimingi čia, ant žemės, bent kartą ją pažinę!

Maironis “Dvi žvaigždi”

Š.m lapkričio 4-8 dienomis mokykloje vyko renginių ciklas “Maironio keliu”. Praėję, 2012 metai, buvo persismelkę renginiais, skirtais Maironio 150-osios gimimo metinėms pažymėti, tačiau verta ir naudinga kiekvienais metais dar ir dar prisiminti, klausyti, matyti, išjausti… Negaila laiko praleisto su didžiu poetu, estetu, šviesuoliu. Mokykloje visą savaitę veikė paroda – “Maironio keliu”, kuri sulaukė daug pagyrų dėl estetinės stendų išvaizdos. Verta padėkoti Raseinių viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėjai Lina Levickienei, kuri mielai paskolino stendus mokyklai.

Nuo antradienio iki penktadienio, dvi penktokės maironietės Gabija Laukytė ir Aistė Kalvaitytė lankė lietuvių kalbos pamokas, kuriose skaitė Maironio eiles. Buvo gera ir miela žiūrėti, kaip rimtai ir atsakingai mergaitės pasiruošė pavestam renginių ciklui. Po eilėraščių ištraukų deklamavimo mokiniai buvo pakviesti į virtualią ekskursiją po Maironio namus – muziejų Kaune. Verta pagirti 5-10 klasių mokinius už dėmesingumą, išklausymą. Ačiū lietuvių kalbos mokytojoms už šiltą maironiečių priėmimą ir suteiktą žodį pamokose.

Mokyklos dailės ir muzikos mokytojos neliko abejingos ir prisidėjo prie renginių ciklo piešiniais ir muzikiniais kūriniais Maironio tematika.

Maironiečių vadovė L.StulgienėPaieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu