Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

           Spalio 29 d. Raseinių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko konferencija „Mokinių savivalda“, kurioje dalyvavo net 11 mokyklų atstovai. Džiugu, kad atostogų metu mūsų mokyklos mokinių savivaldos atstovai aktyviai dalyvavo konferencijoje. Mokiniai nustebino savo aktyvumu, noru bendrauti ir bendradarbiauti, siekiu tobulėti bei noru, kad visiems mokiniams mokykla taptų jų antraisiais namais. Mūsų mokyklai atstovavo dešimtokai: Lingailė Kairaitytė (10 a kl.), Rusnė Barčaitė ir Gvidas Žickis (10 b kl.). Mokiniai susipažino su savivaldos kūrimu mūsų rajone, dalyvavo diskusijose, vyko praktiniai užsiėmimai, žaidimai. Dėkojame mokiniams, kurie dalyvavo ir pasidalino savo įspūdžiais.

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu