Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Pamokų laikas

1 pamoka   8.00 – 8.45 val.

2 pamoka   8.55 – 9.40 val.

3 pamoka   9.50 – 10.35 val.

4 pamoka 10.55 – 11.40 val.

5 pamoka 12.00 – 12.45 val.

6 pamoka 12.55 – 13.40 val.

7 pamoka 13.50 – 14.35 val.

8 pamoka 14.45 – 15.30 val.

9 pamoka 15.40 – 16.25 val.

Nuorodos

paupio baneris jpeg tamo01 02

sveika mokykla logotipas 25 m

Lankytojai
19
Straipsniai
1214
Straipsnių peržiūrėjimai
65975577

Spalio 4d., penktadienį, mūsų mokyklos mokiniai ir, žinoma, mokytojai, smagiai paminėjo Mokytojo dieną. Neliko užmiršti ir pradinių klasių mokiniai : dešimtokai mažiesiems vedė pamokas.

Šios gražios šventės rytą visus į mokyklą atskubėjusius mokytojus, ,,apsiginklavę“ puikia nuotaika, pasitiko vyriausieji Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokiniai.  Jie mokytojams įteikė po šventinę  kepurėlę ir skirtuką knygai, papuoštą mūsų mokyklos mokinio darbu. Na, o 12val. mokytojai, dešimtokų kvietimu, rinkosi į aktų salę. Visi pedagogai buvo pasipuošę spalvingomis kepurėlėmis – toks buvo aprangos kodas. Galime pagirti mokytojus, kad daugelis laikėsi nurodymų, noriai fotografavosi bendroje nuotraukoje.

Prasidėjus renginiui, pirmieji  susirinkusiuosius pasveikino ir  gražius žodžius tarė pradinių klasių mokytojos metodininkės R. Goleckienės mokiniai. Po jų kalbą tęsė dešimtokės  ir netrukus dovanojo jausmingą šokį rumbą. Vėliau mokytojams buvo proga vėl pasijusti mokiniais ir dalyvauti konkurse ,,Atpažink“. Čia buvo rodomos mokytojų vaikystės nuotraukos ir visi turėjo tvarkingai, keldami ranką,  spėlioti, kuris kolega  ten įamžintas. Daugiausiai atspėję buvo apdovanoti tušinukais. Taip pat visi nekantraudami laukė nominacijų. O jas skelbiant salėje netilo juokas, mat nominacijos buvo linksmos ir originalios. Renginį vainikavo bendra dešimtokų daina ir padėkos mokytojoms, be kurių ši šventė vargu ar būtų įvykusi.

Taigi manome, kad renginys praėjo puikiai, ir viliamės, jog visi mokytojai liko patenkinti. 

Lingailė Kairaitytė, 10a.


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu