Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Gegužės 15 dieną mūsų mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių regioninės „Šviesoforo“ varžybos, kuriose dalyvavo 15 Kauno regiono komandų. Varžybose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokytojos L. Vaigauskienės paruošta pradinių klasių komanda (iš Kalnų g. 3): Nojus Globys, Miglė Švagždytė, Eglė Vaitkutė ir Rugilė Švagždytė. Sakoma, jog namuose ir sienos padeda. Tikrai padėjo, nes mažieji eismo žinovai užėmė pirmąją vietą. Gegužės 22-23 d. jie atstovaus Kauno regionui respublikinėse varžybose. Sėkmės jiems!


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu