Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Gegužės 9-oji  – Europos diena. Pradinių klasių mokiniai iš Kalnų g. 3 šią dieną paminėjo įsijungdami į eTwinning programos Lietuvoje Nacionalinės paramos tarnybos inicijuotą projektą „Visi jungiasi prie eTwinning - visi laimi“.

Projekto tikslas – mokiniams įdomia veikla paminėti Europos dieną. Gegužės 6-8 d. vaikai klasėse kalbėjo apie Europos Sąjungą, eTwinning simboliką, vykdomus projektus, mokėsi visuotinės mankštos elementus, piešė konkursinį piešinį „Dvynių ir Meškiuko nuotykiai interneto vandenyne“. Gegužės 9 d. mokiniai ir mokytojai, solidarizuodamiesi su eTwinning veikla, vilkėjo geltonais-mėlynais rūbais. Mokinius su Europos diena pasveikino direktoriaus pavaduotojas ugdymui Artūras Milašauskas. Visi su nekantrumu laukė visuotinės mankštos „Labas, Europa!“, kurią vedė 4 bk  klasės mergaitės. Mankštą kartojome, nes buvo smagu! Į dangų su palinkėjimais visiems europiečiams kilo mėlynos ir geltonos spalvos balionai... Paprasta, jausminga ir gražu... O vaikai su kreidelėmis kūrė margaspalvę eTwinning pasaką, kurioje karaliavo pagrindiniai eTwinning personažai – eTwinning dvyniai - Mėlynas ir Geltonas. Visos pasakos baigiasi laimingai... Taigi, ir mes išmokome palinkėjimų „Ilgai gyvuok, Europa!“, „Tegyvuoja eTwinning!“

Mokytoja Liuba Vaigauskienė


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu