Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

      2   Lapkričio 23 dieną minima Lietuvos kariuomenės diena. Šią dieną 1918 metais Ministras Pirmininkas A. Voldemaras pasirašė įsakymą Nr. 1, kuriuo buvo įkurta Apsaugos Taryba ir įsakyta pradėti formuoti pirmąjį Lietuvos kariuomenės pulką. Nuo šios dienos pradėta oficialiai kurti Lietuvos laisvę iškovojusi kariuomenė. Šiuolaikinė Lietuvos kariuomenė yra to laikmečio kariuomenės tradicijų tęsėja.

Mūsų progimnazijos 5-8 klasių mokiai vadovaujami istorijos mokytojo Tomo Kantauto ir bibliotekininkės Henrikos Gailienės dalyvavo pilietinėje akcijoje skirtoje Lietuvos Kariuomenės dienai paminėti. Mokiniai per pilietiškumo pagrindų ir istorijos pamokas kalbėjosi apie Lietuvos kariuomenę, žiūrėjo filmus, dalyvavo diskusijose. Skaitykloje veikė informacinė paroda apie Lietuvos kariuomenę, kurios eksponatais pasidalino Raseinių krašto istorijos muziejus.

 

Ugdymo karjerai užsiėmimų metu bibliotekininkė mokinius supažindino su kario profesija. Manome, kad Lietuvos kariuomenės dienos paminėjimas prisidėjo prie mokyklos mokinių pilietiškumo, istorinės savimonės formavimosi, pagilino žinias apie kario profesiją.

Dėkojame Raseinių krašto istorijos muziejui už bendradarbiavimą.

Bibliotekininkė Henrika Gailienė

                                

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis