Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Tarmės – tai, ką reikia saugoti, puoselėti ir neužmiršti. Tarmiškai kalbėdami galime išsiskirti ir pristatyti savo regioną, kuriame gyvename. Dubysos regioninio parko direkcija ir Etninės kultūros globos taryba Raseinių viešojoje bibliotekoje surengė Tarmių metams (2013 metai paskelbti Tarmių metais) skirtą renginį, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos 6a klasė, lydima mokytojos J.Kilkiuvienės, ir mūsų mokyklos mokinių prezidentas D.Naujokaitis. Iš anksto paskelbtoms užduotims buvo sumaniai ir šauniai pasiruošta, o D.Naujokaitis išradingai ir emocingai „išbėrė“ žemaitišką pasakojimą. Visi susirinkusieji įdėmiai išklausė Raseinių Magdės gyvenimo istoriją su „Jūzapu“, o Marcelė nuolat juokino anekdotų gausa. Pasikrovę teigiamų emocijų, gavę padėkų ir apdovanojimų pilną krepšį, grįžome nusiteikę neužmiršti, kaip kalbėjo mūsų senoliai.

Bibliotekininkė L.Stulgienė


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu