Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

     gina  2a klasės mokiniai susitiko su rašytoja Gina Viliūne, kuri vedė ypatingą edukacinę gamtos pažinimo pamoką su knygos „Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą“ herojais. Pamokos metu vaikai susipažino su didžiausiais Baltijos jūros žinduoliais – ruoniais, sužinojo, kiek rūšių ruonių gyvena Baltijos jūroje, kuo minta ir kur veda jauniklius, kuo panašūs ir kuo skiriasi, su kokiomis problemomis susiduria. Taip pat susipažino su kitais Baltijos jūros gyventojais: jūrų kiaulėmis, žuvimis ir paukščiais.

Vaikai sužinojo, kur yra gydomi sužeisti jūros gyvūnai, susipažino su Lietuvos jūrų muziejaus veikla ir jų gyvaisiais eksponatais. Pažintis su ruoniukais atskleidė jūros ekologines problemas, vaikai galėjo pasvarstyti, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti gelbėjant Baltijos jūrą.

 

       Baigiantis užsiėmimui mokiniai dalyvavo trumpoje viktorinoje ir pasitikrino, ką nauja sužinojo ar prisiminė apie Baltijos jūrą.

       Mokytoja Rita Goleckienė


Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

https://bit.ly/2UQN6a8

 

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis