Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Lapkričio 25 – 29 dienomis mokykloje vyko jau tradicine tapusi matematinė savaitė, kuri prasidėjo komandų sudarymu ir renginių plano paskelbimu.

       Pirmiausia vyko matematinė konferencija, ją organizavo mokytoja Regina Škeršpilytė. Konferencijoje dalyvavo 8 a ir 8 c klasių mokiniai. Vienuolika 8 a klasės mokinių paruošė ir skaitė pranešimus įvairiomis matematinėmis temomis.

Trečiadienį susikovė septintokai. Jiems komandinę viktoriną vedė mokytoja Vaida Armonienė. Nugalėjo 7 a klasės komanda.

Lapkričio 28 diena buvo pilna emocijų, azarto, matematinių žinių patikrinimo, nes vyko 5 – 6 klasių matematinė popietė. Ją vedė mokytoja Roma Varneckienė. Nugalėtojais tapo 5 c ir 6 a klasių komandos.

Devintokai ir dešimtokai varžėsi matematinės olimpiados I-ąjame ture. Nugalėtojais tapo 10 b klasės mokiniai Armandas ir Vykintas bei 10 a klasės mokinė Monika.

Visos komandos ir pranešimus ruošę mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais, komandos nugalėtojos gavo pereinamąsias taures, kurias saugos iki kitų metų matematinės savaitės.Paieška

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

https://bit.ly/2UQN6a8

 

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis