Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1          Rugsėjo 26 d. Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos devintokai dalyvavo Muitinės istorijos pamokoje Medininkų memoriale ir Medininkų muitinės poste. Istorijos pamoką vedė vienintelis gyvas likęs Medininkų tragedijos liudininkas Tomas Šernas. Jis geranoriškai atsakinėjo į visus mokinių klausimus.

          Tylos minute buvo pagerbtas nužudytų pareigūnų atminimas. Mokiniai apžiūrėjo ekspoziciją istoriniame Lietuvos muitinės Medininkų poste, kuriame ir buvo įvykdytas žiaurus teroro prieš mūsų valstybę ir jos pareigūnus aktas, apsilankė ir tame pačiame autentiškame muitininkų vagonėlyje, kuris dabar yra restauruotas.

    Vėliau Muitinės istorijos pamoka persikėlė į Medininkų pasienio postą. Mokiniai susipažino su muitininko, kinologo profesijomis, apžiūrėjo poste veikiančią rentgeno sistemą, stebėjo kinologų ir tarnybinių šunų pasirodymą, domėjosi, kaip dirba Muitinės mobiliosios grupės. Renginio pabaigoje visi dalinosi įspūdžiais, vaišinosi karšta arbata ir pyragėliais.

          Bibliotekininkė Henrika GailienėPaieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu