Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Rugsėjo 6 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Lapės paslaptis“, kurį vedė dailininkė, knygos „Laimė yra lapė“ iliustruotoja Aušra Kiudulaitė. Tai projektas „Dailininkas ir vaikiška knyga 2019“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos kultūros ministerija ir Raseinių rajono savivaldybė.

             Užsiėmimo metu 2c (mokytoja Lina Baltrušaitienė) ir 3c (mokytoja Vilma Miklienė) klasių mokiniai susipažino su dar vienu metodu, kaip dailininkas gali iliustruoti knygą. Pasirodo, dailininkė ne tik piešia, bet iškerpa pasakos herojus.

         Kūrybinių dirbtuvių metu mokiniai pabandė patys kurti herojus. Užsiėmimas labai patiko! Patraukli edukacinė veikla vaikus supažindino su knyga kaip meno kūriniu, kur derėjo tekstas ir iliustracija.

  Pradinių klasių mokytoja metodininkė Vilma Miklienė

 Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu