Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Ar žinote, kaip atrodo lašalas, dusia ar vandens čiuožikas? Kur vanduo šiltesnis – tvenkinyje prie bažnyčios ar fontane prie cerkvės? O gal matėte, kaip atrodo tvenkinio vandens lašas ar dumbliai pro mikroskopą? Į visus šiuos klausimus Jums gali atsakyti Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos dieninės vasaros stovyklos „Gimtinės takais“ „Gamtukų“ būrio stovyklautojai. Birželio 25-28 dienomis jie tyrinėjo Raseinių miesto, Molavėnų, Jūkainių vandens telkinius, juose gyvenančius vabzdžius, moliuskus, matavo ir lygino vandens ir oro temperatūras. Užteko laiko ir pramogoms, žaidimams. Buvome susitarę, kur tik keliausime, rinksime šiukšles. Turime pasidžiaugti, kad pažadas taip ir liko neįvykdytas, nes visose mūsų aplankytose vietose, poilsiavietėse buvo švaru. Net Molavėnuose, kur ką tik buvo praūžusios Joninės. Didžiuojamės tvarkingais savo krašto žmonėmis. Džiaugiamės stovykloje pailsėję ir patyrę naujų įspūdžių!

           „Gamtukų“ būrio vadovė Vida Petrauskienė ir stovyklautojaiPaieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu