Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Pamokų laikas

1 pamoka   8.00 – 8.45 val.

2 pamoka   8.55 – 9.40 val.

3 pamoka   9.50 – 10.35 val.

4 pamoka 10.55 – 11.40 val.

5 pamoka 12.00 – 12.45 val.

6 pamoka 12.55 – 13.40 val.

7 pamoka 13.50 – 14.35 val.

8 pamoka 14.45 – 15.30 val.

9 pamoka 15.40 – 16.25 val.

Nuorodos

paupio baneris jpeg tamo01 02

sveika mokykla logotipas 25 m

Lankytojai
19
Straipsniai
1214
Straipsnių peržiūrėjimai
65984926

Vasario  16 – oji – neeilinė diena mūsų valstybės istorijoje. Prieš 95 – erius metus, ūkanotą 1918 metų vasario 16 rytą susirinkę įvairių profesijų, skirtingo išsilavinimo žmonės – 20 Lietuvos patriotų, Lietuvos Tarybos narių, – pasirašė nepaprastai reikšmingą mūsų istorijoje dokumentą – Valstybės atkūrimo aktą. Šiais metais minime  95 -  ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines.

Ši svarbi diena gražiai ir prasmingai buvo paminėta mūsų mokykloje. Į mokyklos aktų salę susirinko gausus būrys mokinių ir mokytojų. Iškilmingai nuskambėjo „Tautiška giesmė“, susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorius Gediminas Diržys ir mokyklos mokinių prezidentas Domas Naujokaitis. Jų sveikinimuose nuskambėjo prasmingi žodžiai , kad Lietuva – tai kiekvienas iš mūsų, kad mūsų valstybės gerovė ir ateitis priklauso nuo mūsų minčių ir darbų. Po to prasidėjo pagrindinis renginio akcentas – protų mūšis „Aš – lietuvis“. Džiugu, kad dalyvavo visų 6-10 klasių komandos. Šiek tiek neramūs, bet pakiliai  nusiteikę komandų dalyviai užėmė savo vietas. Visos protų mūšio užduotys buvo suskirstytos į keturis turus, kiekvieno klausimo atsakymui skirta tik viena minutė. Ir užvirė tikras mūšis! Išrinkti klasių atstovai tikrai turėjo gerai pasukti galvas, nes klausimai buvo labai įvairūs, susiję su Lietuvos, Raseinių krašto bei  mokyklos istorija, kultūra, literatūra, muzika, gamta ir t.t. Komandų atsakymus vertino kompetentinga komisija, vadovaujama mokyklos direktoriaus. Ir tikrai buvo kuo pasidžiaugti! Visos komandos pasirodė tikrai šauniai, jaunesnių klasių atstovai beveik nenusileido vyresniesiems. Susumavus galutinius rezultatus paaiškėjo, kad III vietą laimėjo 9 b klasės komanda, II – 8 c klasės komanda, o garbingą I vietą iškovojo 10 b klasės atstovai, kurie laimėjo ir pereinamąją protų mūšio taurę. Visi  dalyviai džiaugsmingai sutiko žinią, jog šis renginys taps tradiciniu, nes tikrai visiems labai patiko.

Protų mūšį „Aš – lietuvis“ organizavo dailės mokytoja Gitana Jukilaitienė, gamtos mokytoja Rasa Vaišvilienė, istorijos mokytoja Aida Pauliuščenkienė, muzikos mokytoja Daiva Rapolienė, etikos mokytoja Vilija Paškauskienė ir socialinė pedagogė Beata Vaičekauskienė. Pasibaigus renginiui,  organizatorės džiaugėsi, kad mokiniai noriai ir aktyviai dalyvavo, pagilino bei praplėtė  turimas žinias, apmąstė savo santykį su gimtąja šalimi, jos istorija ir kultūra. Norisi tikėti, kad meilė Tėvynei, pagarba savo valstybei mūsų mokiniams niekada nebus tik tušti žodžiai. 

Etikos mokytoja Vilija Paškauskienė


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu