Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Šie metai – ypatingi. 100 metų mokyklai! Visi metai kupini renginių, puikių akimirkų. Birželio 3 – ąją, pirmadienį, muzikos mokytoja Daiva Rapolienė organizavo integruotų veiklų dieną. Atskirų disciplinų mokytojai ruošė įvairias užduotis, kurias turėjo atlikti mokiniai. Kiekviena užduotis reikalavo kūrybiškumo ir bendruomeniškumo. Ir tai pavyko! Rinkome patį šauniausią mokinį ar mokinę. Aktų salėje paskirtu laiku rinkosi penktokai, šeštokai, septintokai, aštuntokai, devintokai ir dešimtokai. Mokiniai atsakinėjo į mokytojų sugalvotus klausimus, klasių kolektyvai pristatė savo šūkius, plakatus. Klasių kolektyvai bus vertinami visą savaitę (už kultūringą elgesį, uniformų dėvėjimą ir pan.) ir susumavus rezultatus išrinksime šauniausią klasę. Po klausimų lavinos išryškėjo mokiniai – žinių lyderiai: penktokas – Jonas Keparutis, šeštokė – Gabija Kvietkutė, septintokas – Augustas Banys, aštuntokė – Evelina Jociūtė, devintokas – Vykintas Barčas ir dešimtokas – Henrikas Mutulas. Smagu, kai turime kuo džiaugtis ir dalintis. Dalinamės džiaugsmu ir su Jumis!

OrganizatoriaiPaieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu