Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

   1       Balandžio 18-19 dienomis ir mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo respublikinėje akcijoje „Darom 2019“. Ketvirtadienį mokyklos aplinką tvarkė 3a kl. (klasės vadovė V. Petrauskienė), 5a kl. (klasės vadovė A. Steponavičienė) ir 5b kl. (klasės vadovė J. Sokienė) mokiniai. Penktadienį mokyklos aplinką ir stadioną tvarkė 5c kl. (klasės vadovė V. Jovaišienė, mokytojas A. Kavaliauskas), 6a kl. (klasės vadovė O. Uselienė), 6c kl. (klasės vadovė J. Kilkiuvienė, mokytojas J. Gailius), 9a kl. (klasės vadovė R. Varneckienė, mokytojas A. Kavaliauskas), 8b kl. (mokytoja D. Dambrauskaitė) mokiniai.

 8b kl. 20 mokinių su mokytoja G. Karčauskiene, klasės vadove I. Kobiene ir Dubysos regioninio parko vyr. ekologu V. Greičiumi stebėti gamtos ir rinkti šiukšlių išvyko į Plembergo tvenkinių teritoriją. Iš viso šiemet akcijoje dalyvavo apie 150 mokinių. Dėkojame visiems, ir mokiniams, ir mokytojams, kurie parodė iniciatyvą ir kartu įrodė, kad žino, kaip tvarkyti, rinkti, rūšiuoti atliekas, tausoti ir saugoti gamtą. 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu