Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

english2019Balandžio 9 dieną mūsų mokykloje vyko rajoninė 7 – 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada. Olimpiados tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, šia kalba kalbančių šalių kultūra. Mokiniai atliko klausymo, skaitymo, gramatikos ir rašymo užduotis. Džiugu, kad olimpiadoje puikiai pasirodė mūsų mokiniai: Tadas A. (7b klasė) ir Emilija M. (8b klasė) užėmė 1-ąsias vietas, Valius R. (8c klasė) laimėjo 2-ąją vietą. Sveikiname nugalėtojus!

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu