Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

nacdiktantasKovo 8-ąją dieną mokyklos skaitykloje buvo rašomas Nacionalinis diktantas. Šis renginys ne tik dėmesys gimtajai kalbai, bet ir rašančiųjų išbandymas, ypač mokinių, nes reikia suspėti parašyti trigubai ilgesnį nei įprasta diktoriaus diktuojamą tekstą. Penkiolika raštingiausių aštuntokų ir septintokų rašė Dovilės Filmanavičiūtės tekstą Odė moterystei. Žinoma, buvo sunku (dar ne visos skyrybos taisyklės išmoktos), bet sunkumai užgrūdina. Nugalėtoja tapo mažiausiai klaidų padariusi 8b klasės mokinė Julita. Antroji vieta atiteko 8c klasės mokiniui Valiui, trečioji – Emilijai ir Mantui, 8b klasės mokiniams. Sveikiname visus: ne tik nugalėtojus, bet ir visus, parašiusius pirmąjį savo gyvenime Nacionalinį diktantą.

Laima Butvilienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu