Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

12019 m. kovo 8 d. Nemenčinės Gedimino gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių (2006, 2008 m. gim. ir jaunesnių) „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninės varžybos.  2008 m. gim. ir jaunesnių (3-4 kl.) estafetėse varžėsi trijų mokyklų komandos: Nemenčinės Gedimino gimnazijos, Širvintų pradinės mokyklos ir Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos. Mūsų mokyklos komanda iškovojo garbingą antrąją vietą. Komandą varžyboms ruošė mokytojos Ramutė Mockuvienė ir Diana Užemeckienė. 2006 m. gim. ir jaunesnių mokinių varžybų programą sudarė 9 estafetės: kūlversčiai, akrobatai, kamuolio varymas apie kliūtis, šuoliukai per suoliuką, šuoliukai su kamuoliu, grindų riedulio „slalomas“, futbolo „slalomas“, greičio estafetė ir snaiperiai. Trečiąją vietą iškovojo Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos komanda. Varžyboms mokinius ruošė mokytojai Aidas Kavaliauskas ir Irutė Kobienė. Sveikiname varžybų prizininkus!

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Ramutė MockuvienėPaieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu