Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

      dsvikrus   Vasario 13 dieną Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos sporto salėje vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių (g. 2008 m. ir jaunesnių) varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Vaikai savo drąsą, stiprumą, vikrumą demonstravo estafetėse. Varžėsi aštuoniose rungtyse. Jaunieji sportininkai turėjo pralįsti pro lanką, įveikti grindų riedulio „slalomą“, pernešti teniso kamuoliukus, paridenti, pagauti ir varytis kamuolius, išbandyti „bulvių sodinimo“ rungtį, šokinėti su šokdynėmis bei atlikti šuoliukus su lankais ir įveikti greičio estafetę. Jų tikslas – kuo greičiau ir sėkmingiau įveikti trasą. Labai džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai pademonstravo visus savo geriausius gebėjimus ir tapo šių varžybų nugalėtojais. Mūsų komanda, iškovojusi pirmąją vietą, įgijo teisę atstovauti rajonui zoninėse varžybose kovo mėnesį, kurios vyks Širvintose. Linkime sėkmės!

         Pradinių klasių mokytojos metodininkės Ramutė Mockuvienė, Diana Užemeckienė

    

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

https://bit.ly/2UQN6a8

 

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis