Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Gruodžio 19 dieną 5-10 klasių mokiniai surengė Kalėdinę popietę – koncertą: skambant lyrinei fortepijono muzikai ir pasigirdus prasmingiems žodžiams buvo įžiebti ir į sceną įnešti Kalėdiniai žibintai. Laukdami koncerto, mokiniai pasipuošė savo stalus, pasiruošė pristatyti po vieną advento ir Kalėdų laikotarpio paprotį bei meninį pasirodymą - dainą. Savo muzikalumu ir nuoširdumu pasižymėjo 5c klasės mokiniai, kūrybiškumu spindėjo 7a klasės pasirodymas, muzikalumas ir nuoširdumas išryškėjo 8 klasių pasirodymuose, didelių aplodismentų sulaukė 9 klasės solistas ir jo pritarianti grupė. Koncertą užbaigėme bendra daina, kuri visus džiugiai nuteikė laukti didžiųjų metų švenčių.

Tegul 2019-ieji metai prisiliečia prie visko: prie medžio, prie duonos, prie grumsto, prie lūpų ir širdies! Tegul į mūsų likimus, mokslą, darbą, svajones jie atneša tik sėkmę.                                        

     Muzikos mokytoja Evelina BudrienėPaieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu