Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Kai metų virsmas pasiekia gruodį, o tamsa užleidžia savo vietą plintančiai šviesai – ateina slaptinga Kalėdų naktis, kurios mes laukiame nešdami ramybę, meilę ir viltį. Šis laukimas sušildo užgautas širdis, paguodžia sužvarbusias sielas ir stiprina tikėjimą – gyvenimu, savo artimu, savimi.

     Šiais metais mokykloje Kalėdų eglutės įžiebimo šventė vyko gruodžio 11 dieną.Visi 1-4 klasių mokiniai rinkosi į mokyklos aktų salę. Vaikai pasipuošė nykštukų kepurėmis ar pasakų personažų kaukėmis. Vieni vaikai deklamavo, kiti dainavo ar vaidino. Kiekviena klasė savo programos numeriu puoselėjo viltį įžiebti eglutę. Mokyklos direkroriaus pavaduotoja ugdymui E. Pagirėnienė mokinių viltį išpildė. Įsižiebus eglės lemputėms, skambėjo daina ,,Džiaugsmingų šv. Kalėdų“.

   Šv. Kalėdos ir jų laukimas – mokyklos bendruomenėje yra viena iš svarbiausių metų švenčių, kurioje netrūksta paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų bei dėmesio vienas kitam.

 

   Pradinių klasių mokytoja metodininkė Lina BaltrušaitienėPaieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu