Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

        1  Birželio 4-8 d. Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 3c, 3d ir 4c kl. 18 mokinių įdomiai laiką leido vasaros stovykloje „Pažink save ir savo kraštą“. Kelmės krašto muziejuje vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Indėnai“, aplankė Tytuvėnų Švč. M. Marijos Angelų Karalienės bažnyčią ir vienuolyną, aktyviai pramogavo Prabaudos poilsiavietėje bei sodyboje „Karpynė“. Mokiniai susipažino su I. Tarnausko veislyno „Kalnų šuo“ keturkojais žmogaus draugais. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje dalyvavo pažintinėje edukacinėje veikoje „Astrid Lindgren. Kūryba vaikams“.

Stovykloje vaikai turiningai ilsėjosi, puoselėjo bendravimo, gražių tarpusavio santykių įgūdžius, integravosi į kūrybines programas pagal poreikius ir gebėjimus, susipažino su Raseinių ir Kelmės rajonų įžymiomis vietomis. Stovykla vaikams buvo puiki vasaros atostogų pradžia.

 

       Stovyklos vadovės Lina Baltrušaitienė, Ramutė Mockuvienė, Diana Užemeckienė


    

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu