Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

      2   Gegužės 30 dieną mes, trečiokai, mokytoja Diana ir pailgintos darbo dienos grupės vyresnioji auklėtoja Reda, pamokas nusprendėme perkelti į kitas erdves. Vykome į Kauno zoologijos sodą, kur atsiveria galimybė pažinti gyvūnijos karalystę, suprasti jos dėsnius, džiaugtis gamtos stebuklais bei išmokti saugoti ir puoselėti mūsų visų aplinką. Juk vaikystė yra geriausias laikas išmokti svarbiausias gyvenimo pamokas, ugdyti emocinius ryšius su gyvūnais. Vėliau trečiokai lankėsi Lietuvos aviacijos muziejuje, daugiau sužinojo apie paslaptingą „Lituanica“ skrydį per Atlantą. Išgirdo daug įdomių faktų apie pilotus, apie pasiruošimo darbus skrydžiui ir Atlanto šturmą. Patys išbandė savo jėgas skrydžių imituokliuose pilotuodami virtualius orlaivius. Pamokos natūraliose erdvėse prabėgo greitai ir buvo tikrai įdomios.
          Mokytoja Diana Užemeckienė


    

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu