Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

        1 Gegužės 23 d. 2c klasės mokiniai vyko į Tytuvėnų regioninį parką. Kelionė prasidėjo Šiluvoje, kur mokiniai grožėjosi bažnyčia ir koplyčia. Tytuvėnuose aplankė miško muziejų. Gidė supažindino vaikus su paukščiais ir gyvūnais, gyvenančiais regiono apylinkėse, parodė žvėrelių buveines, paukščių inkilus ir kitokias įdomybes.

         Akmens rieduliai, menininkų kurtos akmens skulptūros bei daugybė įdomios informacijos apie akmenį pasitiko mokinius Akmens rūžos pažintiniame pėsčiųjų take. Jis driekiasi unikalioje gamtinėje vietovėje – ledynmečiui traukiantis suformuotame akmenų ir molio pylime. Dėl to šiame take pilna savo keteras į paviršių iškėlusių riedulių. Visame take išdėstyti informaciniai stendai, pasakojantys apie akmenis, jų istoriją, su jais susijusius mitologinius dalykus, akmenų panaudojimą mene, architektūroje, kelių statyboje.

         Turiningai praleidę laiką ir sužinoję daug įdomių dalykų, antrokai grįžo į mokyklą.
         2c klasės mokytoja Regina Kaminskienė


    

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu