Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

        mmbiblioteka Balandžio 25 dieną mes, 6c klasės mokiniai, kartu su klasės vadove Daiva Rapoliene bei lietuvių kalbos mokytoja metodininke Daiva Mockevičiene apsilankėme Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje ir susitikome su informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikyte. Vedėja pristatė mums naujausias knygas, skirtas vaikams ir paaugliams, supažindino su reikšmingiausių lietuvių autorių knygų vaikams ir paaugliams katalogu, labai įdomiai paaiškino, kodėl reikia skaityti knygas. Po trumpos paskaitos ir pokalbių vedėja mums aprodė bibliotekos edukacines erdves, papasakojo apie Marcelijų Martinaitį, buvo galimybė apsilankyti bibliotekos muziejuje, pažiūrėti veikiančias parodas. Ši literatūrinė pamoka mums visiems labai patiko.

         6c klasės mokinės Areta, Akvilė, Gabrielė ir Austėja

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu