Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

„Vėliavą ne taip sunku iškelti, kaip sunku per kasdienybę nešti“. (Just. Marcinkevičius)

Rimtis, susikaupimo tyla, tamsūs koridoriai, plazdančios žvakutės ant palangių – taip atrodė rytmetinė Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla.

Laisvė – pirmasis ir tikrasis žmogaus bei visos tautos laimės ir gerovės šaltinis. Simbolinę laisvę – paukščius – mokytojos V. Paškauskienės mokinės ir „Maironiečių“ būrelio atstovės dalino visiems pradinių klasių mokiniams. Mokiniai papasakojo, ką žino apie Laisvės gynėjų dieną, kai kurie dalinosi prisiminimais, kuriuos jiems papasakojo mažųjų mokinukų senoliai, artimieji.

Vyresnieji mokyklos mokiniai dalyvavo netradicinėse istorijos pamokose, kurias vedė mokyklos istorijos mokytojos A. Pauliuščenkienė ir J. Kazlauskaitė. Mokyklos pirmame aukšte ir bibliotekoje buvo galima pažiūrėti filmukus apie Sausio 13-osios naktį.

Sausio 11-ąją Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje ne vieną kartą su pagarba  ir pasididžiavimu buvo minimos 14 žuvusiųjų pavardės.

Bibliotekininkė Lina Stulgienė

 


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu