Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

 

1Kovo 28 dieną Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla kvietė būsimus pirmokus ir jų tėvelius į renginį „Šeima ir mokykla“. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui E. Pagirėnienė pristatė mokyklą ir priminė, kad vaikų laukia ne tik šilta atnaujinta mokykla, erdvi sporto salė, skaitykla, biblioteka, bet ir turininga veikla bei efektyvus ugdymo procesas. Būsimiesiems pirmokams skambias dainas dovanojo pirmų, antrų, trečių klasių dainininkai. Trečiokai džiugino šokiu. Ketvirtokai grojo metalofonais ir dūdelėmis. Visus būsimus pirmokus kvietė pažaisti žaidimą „Skrido žvirblis“.

         Po koncerto būsimieji pirmokai ir jų tėveliai keliavo po mokyklą: aplankė būsimas pirmokų klases, informatikos ir logopedės kabinetus, skaityklą bei biblioteką, paailgintos darbo dienos grupės patalpas. Mažiesiems smalsuoliams buvo labai įdomu.

Renginio pabaigoje buvo įteikti kvietimai, kurie informavo apie būsimų pirmokų ir jų mokytojų susitikimą birželio 4 d. 8.00 val. Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje.

             Pradinių klasių mokytoja metodininkė Lina Baltrušaitienė

                                 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu