Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

        1  2018 m. kovo 10 dieną LR Seime vyko Nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ II etapas, kuriame tarp kitų beveik 200 žinovų dalyvavo ir Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 6a klasės moksleivis Augustas Banys. Jis tapo savo mokyklos I etapo nugalėtoju ir buvo pakviestas į Vilnių Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse atlikti sudėtingesnių konkurso II etapo užduočių.

          Varžantis kartu su vyresniųjų klasių moksleiviais, o taip pat ir su suaugusiais Lietuvos praeities žinovais, atsakinėjant, toli gražu, ne į vadovėlių turinio aprėpties klausimus, Augustui buvo gera proga kaupti konkursinę patirtį ir žinias ateities išbandymams, susipažinti su Lietuvos parlamento interjeru, parlamentarų darbo sąlygomis.

 

          Istorijos mokytojas ekspertas Jonas Janušas

                                 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu