Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

         1 Pailgintos darbo dienos grupė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ruošėsi iš anksto. Gražiausiomis spalvomis – geltona, žalia, raudona – puošė savo kabinetą. Ant širdelių rašė laiškus Lietuvai. Juose nuoširdžiai įvardijo, kad myli savo šalį, kad čia patinka, nes čia jų šeima ir draugai, kad graži tėvynės gamta ir smagu po ją keliauti, kad Lietuvoje gera, kad norėtų čia gyventi visada ir niekada nereikėtų iš jos išvažiuoti.

Visus laiškus sukomponavo į bendrą sveikinimą Lietuvai. Dalyvavo dailyraščio konkurse „Gražiausi posmai Lietuvai“. Užsiėmimų metu skaitė eilėraščius apie Lietuvą, kiekvienas išsirinko patį gražiausią ir jį dailiai perrašė bei iliustravo. Vasario 15 dieną susikibę už rankų dainavo „Kokia nuostabi, Lietuva esi“. Susiskirstę į komandas „Lietuvaičiai“, „Gediminaičiai“, „Mindaugaičiai“, „Vytautaičiai“ ir „Kęstutaičiai“ aktyviai dalyvavo viktorinoje „Ką žinau apie Lietuvą?“.
    Džiaugiuosi savo mokiniais, kurie savo mažais darbais įrodė, kad moka mylėti savo tėvynę – Lietuvą.
                     Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Reda Baltkojienė

 

                                 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu