Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Tinkamai pasirinkti literatūros tekstą, pajausti jo teigiamas vertybes ir įtaigiai perteikti klausytojui – sunkus uždavinys. Džiugu, kad kasmet atsiranda mokinių, kurie bando tai padaryti dalyvaudami meninio skaitymo konkurse.

Mokyklos meninio skaitymo konkursas šiemet vėl pradžiugino įvairaus amžiaus skaitovais, jų gebėjimais. Malonu, kad kasmet atsiranda vis naujų dalyvių. Žinoma, konkursai jau ne tokie kaip anksčiau – kai vykdavo Aktų salėje, vakarais, kai mokinius vertindavo ne tik mokytojai, bet ir Kauno dramos teatro aktoriai. Tai istorija, o mes džiaugiamės dabartimi.

Šiemet mokyklinio konkurso nugalėtoju tapo 5b klasės mokinys Lukas Valinčius (lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Laima Butvilienė). Antrąsias vietas laimėjo 7b klasės mokinė Vaiva Dauskurdytė (lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Laima Butvilienė) ir 8b klasės mokinys Gražvydas Navickas (lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Daiva Mockevičienė).

Rajoniniame meninio skaitymo konkurse Lukas Valinčius laimėjo trečiąją vietą. Sveikiname Luką ir džiaugiamės visais mokyklos skaitovais.

 

„Jaunųjų leidėjų“ būrelio narys Ignas Balnys

                                 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu