Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje jau tapo tradicija kasmet organizuoti bendrumo akciją „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“. Mokiniai gamino spalvingus atvirukus su nuoširdžiausiais linkėjimais gražiausių metų švenčių proga. Į kvietimą dalyvauti akcijoje įsijungė daugybė mokinių nuo pirmos iki dešimtos klasės ir todėl šiemet buvo pagamintas rekordinis skaičius šventinių atvirukų – 450. 5-6 klasių mokinės kartu su mokyklos socialine pedagoge Beata Vaičekauskiene ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Laima Galinaitiene lankėsi Raseinių ligoninėje. Aplankėme visuose ligoninės skyriuose besigydančius pacientus, bendravome su jų šeimos nariais, konsultacijų poliklinikos lankytojais, medikais. Kiekvienam dovanojome mokinių kurtą atviruką, linkėjome daug sveikatos. Tuo pačiu metu buvo organizuojama dar viena akcija „Lėkštei sriubos...“, kurios metu surinkta 134 eurai. Jie skirti Raseinių Raudonojo Kryžiaus draugijos labdaros valgyklos lankytojų maisto produktams. Kartu dovanojome ir mokinių pieštų atvirukų. Džiaugėmės, galėdami kurti šventinę nuotaiką, nors truputėlį praskaidrinti su liga ar gyvenimo sunkumais susidūrusių žmonių kasdienybę.

 

          Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

           Laima Galinaitienė

                                 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu